Eesti Subaru Foorum :: subaruclub.NET

Vaata ja loe. Vaheta kogemusi või muljeta niisama.
Tänane kuupäev Teisipäev, 10 Dets 2019 17:29:39 +0000

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Eesti Subaru Foorum :: subaruclub.NET - Kasutamistingimused

1.ENNE, kui foorumis midagi küsima hakkad, otsi ÕIGE foorum, kus küsida. KÕIGE jaoks on olemas oma foorum.

2.Enne uue teema alustamist VAATA LÄBI VANEMAID teemasid. Suure tõenäosusega on juba küsitud seda, mida tahad küsida. Kui sa midagi sellist EI leia, siis vajuta ülevalt OTSI nuppu ning kirjuta sinna mõned märksõnad sellest, mida tahad. Otsida tuleb KONKREETSELT. Ära sisesta otsingusse midagi nagu "kas keegi teab, kust ma võiksin endale leida ühe lehekülje, kus võib leida phpbb3 mode". Niimoodi sa ei leia MITTE MISKIT. Otsi aga lihtsalt sõnadega "phpbb3 mod" ja sa võid isegi midagi leida. Ära karda otsides vajutada all nuppu "järgmised" - see toob ette veelgi rohkem otsingutulemusi. Vaata kindlasti mitu mitu lehte tulemusi läbi.

3.Teemade pealkirjastamine Uut teemat alustades pane sellele pealkiri, mis annaks teemast võimalikult palju sisulist informatsiooni. Hea pealkiri annab edasi teema ning teema sisu. Näiteks peab tüüpiline probleem-teema pealkiri sisaldama probleemi valmistava programmi/mängu nime ja paarisõnalist probleemi sisu kirjeldust. Näited halbadest pealkirjadest on: "Kas keegi teab..."; "APPII!!!"; "Probleem!" jms sisutühjus. Halbade pealkirjade alla kuuluvad ka need, mis mainivad ainult programmi/mängu nime, kuid jätavad probleemi kirjeldamata, näiteks "BBcode Mod" või ka "Easymodi probleem". Viimase puhul peaks siiski pealkirjas ära tooma ka probleemi lühisisu.

4.Foorumi kasutajad EI OLE palgatud sinu küsimustele vastama. Kui keegi su küsimusele EI VASTA, siis järelikult võis sellele küsimusele vastuse juba foorumist leida, sõnastasid oma küsimuse valesti või ei osanud keegi sulle vastata. Kui sa vastust ei saa, siis ära hakka kohe kirjutama, et MIKS TE EI VASTA?? LOLLID OLETE??? Samuti EI OLE ükski foorumi kasutaja ka palgatud ÕIGESTI sinu küsimustele vastama. Eksimine on inimlik ja kui keegi eksib vastates, ole ka inimlik - ära hakka kohe läbutsema

5.Ära tee tühiseid poste ega aja seosetut juttu Vastuseid nagu "mina ka" , "oled loll", "ei", "ja" jms ei tohiks teha.

6.Ära tee mitu posti järjest Kui kirjutad midagi, ning pärast tahad seda muuta, kasuta MUUDA NUPPU! Ära tee järjest 2 või enam posti, kus viimastes parandad esimese vigu.

7.Topelt-identiteedid Igal kasutajal tohib olla ainult ÜKS kasutajanimi! Samuti on keelatud üht kontot mitme isiku poolt kasutada. Topelt-identiteetide kasutamine tuleb ilmsiks varem või hiljem, tagajärjeks on aga kõigi antud kasutaja erinevate kasutajanimede deaktiveerimine (bänn).

8.Piltide lisamine postitustele Postitustele lisatavad pildid võivad üldjuhul olla maksimaalselt 800*600 pikslised (soovitav isegi väiksemad - kuni 640*480). Vastasel juhul venitavad liiga laiad pildid lehe ebameeldivalt laiaks ja kasutusmugavus kannatab. Suuremaid kui 800*600 pilte võib postitada AINULT tungival vajadusel või kui postitatakse teemasse, kus suured pildid on just oodatud (ntx graafilise disani oskuste näitamine vms). Vastasel juhul tuleb screenshotidest välja lõigata vajalikud osad või kogu screenshoti mõõtmeid vähendada.

9.Offtopic Offtopic on teemast kõrvalekaldumine.Reeglina on offtopic paljudele teemadele saatuslikuks saanud.

10. Liigne tsiteerimine Liigne tsiteerimine toob kaasa postituse kustutamise. Pole vaja tsiteerida inimest, kes omakorda on tsiteerinud liialt palju kasutajaid, niiet ole tark ning kustuta üleliigne ning mõttetu tekst ära. Selle reegli vastu EI TOHI eksida.

11. Isehakanud moderaatorid Teemades korra loomine kuulub foorumi PERSONALILE (administraatorid/moderaatorid) töökohustuste hulka, tavaliikmetel pole vaja teemasid reeglite meeldetuletamisega risustada. Eksimust nähes saada reeglite rikkujale PM teade ning teavita teda veast. Samuti võib rapoteerida personalile. Küllap meie juba probleemi lahendame.POWERED_BY
phpbb.ee
AutoFutur