Eesti Subaru Foorum :: subaruclub.NET

Vaata ja loe. Vaheta kogemusi või muljeta niisama.
Tänane kuupäev Kolmapäev, 13 Nov 2019 05:51:38 +0000

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 50 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 21 Veebr 2008 21:27:58 +0000 
Eemal

kas repair-kitiga autodel on kõik normis ka munakiviteel ja kruusateel sõites ja seal sõidu ajal pöörates?

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 22 Veebr 2008 01:07:33 +0000 
Eemal
Sõõrikujoonistaja
Kasutaja avatar

Jah, kõik on korras.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Pühapäev, 15 Mär 2015 13:29:40 +0000 
Eemal

Mis hinnaga nad esinduses muidu selle probleemi lahendasid?

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Apr 2015 09:29:38 +0000 
Eemal

Käisin autospiritis OB 2013 sama probleemiga ehk kolin-klõbin esisillas. Minu autole selle peale vahetati piduriklotsid ja probleem lahendatud. Kiire ja korralik töö.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Teisipäev, 14 Apr 2015 14:18:53 +0000 
Eemal
Subaruaff

tihtilugu ongi põhjuseks esisillakolinas piduriklotsid,nimelt ei panda sinna klotsiga kaasas olevaid plekke(või siis osadel klotsi valmistajatel polegi neid kaasas).Kui 2aastat tagasi auto ostsin (11a,OB)siis kruusateel kolises kui kurat,hakkasin uurima ja klotse katsudes kõik loksusid,kuigi olid suht uued.Ostsin uued klotsid koos nende plekkidega ja mure murtud.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 27 Juul 2015 16:06:55 +0000 
Eemal
Sõõrikujoonistaja
Kasutaja avatar

Mul sama mure 2011 Outbackiga.
Käinud tänaseks 3 korda Tallinna Spiritis (probleem alates selle aasta märtsist, kohe peale 90k hooldust). Esimene kord öeldi, et klotsid lahti - panid mingit määret ja pooleks päevaks kadus kolin ära. Teine kord käisin Mariines - nemad ütlesid, et suportid on nii kulunud, et ei saagi samu klotse seal enam vaikseks - ehk supporti vahetus - eelarve ca 250.- + töö. Läksin sama jutuga spiritsse, nemad ütlesid et supporte ei vaheta, vaid klotside remontkomplekt koos uut klotside ja ketastega (silindrid ka vist uued või remontkomplekt, ei mäleta praegu). Peale ~500.- vaesemaks tegemist sain auto natukene vaiksemana tagasi aga probleem üldjoontes alles. Ütlesid viimane kord, et helistavad mulle 2 nädala pärast, et keegi ootab sama probleemiga minu "hinnangut" kas lahenes või mitte. Helistati ja ütlesin, et ei saanud head lahendust suures pildis. Peale seda lihtsalt ei viitsi enam käia neid uksi kulutamas kuna igakord olen palunud neilt kasvõi raha eest asendusautot aga nad ei suuda mulle seda korraldada. Vaatan mis nad nüüd mulle 105k hoolduses räägivad kui sama mure ikka kurdan.
Lihtsalt ära väsitanud on mind see - ja toonud arvamusele, et Subaru muidu on hea ja vastupidav aga Spirit lihtsalt ei saa hakkama selle auto töös hoidmisega (kolleeg käib Mariines ja räägib sama juttu ka nende kohta). Teisel kolleegil 2010a. Outback ja räägib teeninduse "kvaliteedi" kohta täpselt sama juttu - lihtsalt ei saada hakkama
Hetkel esimene Subaru mul aga kui nii jätkub siis jääb ka viimaseks. Kahju, et ametlik esindus EI SAA ASJAGA HAKKAMA
Enne Subarut sõitnud mitme Volvoga, IA ka ei istu mulle aga Inchape teenindus on üle prahi, kuigi Volvo laguneb rohkem kui Subaru
Kui 105k hooldus lahendust ei too, siis on üks valge Outback UA müüa, ise lähen Volvo juurde tagasi :(

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 27 Juul 2015 21:36:15 +0000 
Eemal
Guru

Mine käi nipponautost läbi, sellega su garantii ei tohiks kaduda, las pakuvad lahendi välja ja nämmutad neile seal esinduses ette, mis vaja teha, et auto vaikseks saada. See ei ole ju raketiteadus ja esinduste "pädevusest" on ennegi kuuldud olgu selleks volvo või subaru...

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 29 Juul 2015 09:49:04 +0000 
Eemal
Sõõrikujoonistaja
Kasutaja avatar

Tänud vihje eest - küsin Nipponist, mis nad arvavad.
Garantiid autol pole enam niikuinii aasta algusest, seega pole seda probleemi üldse.

Lihtsalt infoks Spiriti kohta jälle:
Kolleegi 2010a. outback (samuti 100k sõitnud), käis eelmine nädal esisilla kolinaga teeninduses ja öeldi et kõik korras, vahetati ära kardaan.
Nüüd tõstis täna hommikul ise tuttava juures tõstuki peal üles ja pooltelje otsad logisevad ning vahekast kõriseb, kui rattad käega ringi keerata:(

Mis teenindusi veel soovitate alternatiivina ametlikele?

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 29 Juul 2015 16:41:47 +0000 
Eemal
Lumelendur
Kasutaja avatar

No siin enne viidati ühele kohale (Nipponauto), mis Tallinnas tegutseb. Võrus ja Tartus on ka tegijaid, linnas ehk ka kedagi soovitada osatakse...

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Laupäev, 29 Aug 2015 10:43:16 +0000 
Eemal
Subaruaff
Kasutaja avatar

Mul oli ka sama jama, tagant kah OB 2007 3.0
Tuttav lukksepp ütles, et vaja vahetada suporti sõrmed, kuna nad kulunud ja sealt see kolin tuleb. :( Mina tahtsin veel vahetada esm. ketad, kuna vanad ei olnud head.
Eile vahetasin: esm. ketad, klotsid ja suporti sõrmed, kolin kadus ära :!:
Tagant oli tehtud lihtsalt suporti puhastus (uued tagumised sõrmed, millised ma sain poes, olid valed), mõlemaid alumised sõrmed olid kinni, nüüd kolin kadus tagant kah :!:

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Neljapäev, 10 Sept 2015 16:30:35 +0000 
Eemal
Sõõrikujoonistaja
Kasutaja avatar

karsson15 kirjutas:
Mul sama mure 2011 Outbackiga.
Käinud tänaseks 3 korda Tallinna Spiritis (probleem alates selle aasta märtsist, kohe peale 90k hooldust). Esimene kord öeldi, et klotsid lahti - panid mingit määret ja pooleks päevaks kadus kolin ära. Teine kord käisin Mariines - nemad ütlesid, et suportid on nii kulunud, et ei saagi samu klotse seal enam vaikseks - ehk supporti vahetus - eelarve ca 250.- + töö. Läksin sama jutuga spiritsse, nemad ütlesid et supporte ei vaheta, vaid klotside remontkomplekt koos uut klotside ja ketastega (silindrid ka vist uued või remontkomplekt, ei mäleta praegu). Peale ~500.- vaesemaks tegemist sain auto natukene vaiksemana tagasi aga probleem üldjoontes alles. Ütlesid viimane kord, et helistavad mulle 2 nädala pärast, et keegi ootab sama probleemiga minu "hinnangut" kas lahenes või mitte. Helistati ja ütlesin, et ei saanud head lahendust suures pildis. Peale seda lihtsalt ei viitsi enam käia neid uksi kulutamas kuna igakord olen palunud neilt kasvõi raha eest asendusautot aga nad ei suuda mulle seda korraldada. Vaatan mis nad nüüd mulle 105k hoolduses räägivad kui sama mure ikka kurdan.
Lihtsalt ära väsitanud on mind see - ja toonud arvamusele, et Subaru muidu on hea ja vastupidav aga Spirit lihtsalt ei saa hakkama selle auto töös hoidmisega (kolleeg käib Mariines ja räägib sama juttu ka nende kohta). Teisel kolleegil 2010a. Outback ja räägib teeninduse "kvaliteedi" kohta täpselt sama juttu - lihtsalt ei saada hakkama
Hetkel esimene Subaru mul aga kui nii jätkub siis jääb ka viimaseks. Kahju, et ametlik esindus EI SAA ASJAGA HAKKAMA
Enne Subarut sõitnud mitme Volvoga, IA ka ei istu mulle aga Inchape teenindus on üle prahi, kuigi Volvo laguneb rohkem kui Subaru
Kui 105k hooldus lahendust ei too, siis on üks valge Outback UA müüa, ise lähen Volvo juurde tagasi :(

Nüüd viisin auto Spiritisse ülevaatusele, et mis kõik vaja teha 105k hoolduses.
Positiivne oli minu üllatus kui nad olid jätnud kolina endale sinna hooldusesse ning minu auto küljes teda enam pole:)
Lahendus siis piduritel kelkude määrde lisamine - nüüd on nädala vaikne olnud esisild :lol:

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Neljapäev, 10 Sept 2015 22:28:01 +0000 
Eemal
Guru

Kahjuks see määrimine on ca kuuks-kaheks heal juhul. Kui kolisema hakkab, siis on kulunud.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Reede, 11 Sept 2015 09:32:18 +0000 
Eemal
Sõõrikujoonistaja

Kui hakkab uuesti kollama, siis on kas uued kelgud või uued kandurid.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Pühapäev, 20 Sept 2015 22:27:21 +0000 
Eemal
Sõõrikujoonistaja
Kasutaja avatar

no1 kirjutas:
Kui hakkab uuesti kollama, siis on kas uued kelgud või uued kandurid.

Mul vahetati kelgud sellel kevadel, uued klotsid, uued kettad ka aga see ei aidanud tookord. Kandurite kohta ei tea aga arve oli ca 500.-. Nüüd määrimisega vaikne, eksnäis kauaks

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 16 Nov 2015 15:27:51 +0000 
Eemal

Äkki keegi ikka oskab vastata mis hinnaga esinduses roolilati kolks ära kaotati? Ülejäänud sõlmed olen tihkeks teinud, see ainuke järelejäänud variant.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 50 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
phpbb.ee