Forester 043AMM müügis

Forester'iga seonduv.

Moderaatorid: vaska, Axxept

Vasta
Sõnum
Autor
Andres86
Postitusi: 15
Liitunud: T, 03 Mai 2011 22:42:02 +0300

Forester 043AMM müügis

#1 Postitus Postitas Andres86 » N, 29 Dets 2016 23:23:55 +0300

http://www.auto24.ee/used/2417988
Ei tahaks küll midagi targutada aga kui mõni värske Subaru huviline peaks selle auto ostmist kaalumagi, siis kõige õigem tegu oleks edasi otsida. Küll midagi ikka leiab. Ostsin ise selle isendi 315 euri eest väga vigasena. Karpe sellel autol praktiliselt pole, taga pukseerimisaasa oli ka eelmine omanik küljest rampsanud. Kere oleks pidanud tegelikult aastaid enne minu kätte jõudmist kuusakoskisse minema. T.V. tagasilla pikiõõtsa esimese puksi kinnituse tegin nii, nagu olukord võimaldas(pole teab mis hea). T.v. tiivakaare tegin ka peaaegu valmis(kuni katteplastikuni).sealt allapoole tegemata Tagaosa põhi on suures plaanis kõik paha. Endal sai tegemise võimalus otsa(pole rohkem ruume) ja arvestades seda, kui ruttu auto peale minult ära minekut sellisena müüki jõudis(alla24h), on seal ainult pealt kõik hea.

Kasutaja avatar
Deepmaan
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 477
Liitunud: L, 15 Dets 2012 12:04:14 +0300

Re: Forester 043AMM müügis

#2 Postitus Postitas Deepmaan » N, 29 Dets 2016 23:49:04 +0300

Andres86 kirjutas:http://www.auto24.ee/used/2417988
Ei tahaks küll midagi targutada aga kui mõni värske Subaru huviline peaks selle auto ostmist kaalumagi, siis kõige õigem tegu oleks edasi otsida. Küll midagi ikka leiab. Ostsin ise selle isendi 315 euri eest väga vigasena. Karpe sellel autol praktiliselt pole, taga pukseerimisaasa oli ka eelmine omanik küljest rampsanud. Kere oleks pidanud tegelikult aastaid enne minu kätte jõudmist kuusakoskisse minema. T.V. tagasilla pikiõõtsa esimese puksi kinnituse tegin nii, nagu olukord võimaldas(pole teab mis hea). T.v. tiivakaare tegin ka peaaegu valmis(kuni katteplastikuni).sealt allapoole tegemata Tagaosa põhi on suures plaanis kõik paha. Endal sai tegemise võimalus otsa(pole rohkem ruume) ja arvestades seda, kui ruttu auto peale minult ära minekut sellisena müüki jõudis(alla24h), on seal ainult pealt kõik hea.

Ma ei kujuta ette mitmes omanik sina olid. Oli mu tuttava oma ja seisis tänu mootori rikkele päris pikalt. Lõpuks müüs oksjonil maha. Arvatavasti siis sinule, kui ostuhinda arvestada. Praegu müüb seda autot peale mu tuttavakäest ära liikumist juba vähemalt kolmas isik tegelikult. Oli 1000 eurot Tallinnas, järgmine päev 1500 Tartus ja siis umbes nädalake hiljem (mitte 24 tundi) tekkis müüki sellisena nagu kuulutuses. Viimane omanik on vähemalt osanud värvi, poleermasinat ja keemilise pesu masinat hästi käsitleda. vähemalt piltide jaoks :).

Oksjoni link ka siis : http://osta-ee.postimees.ee/muua-subaru ... 13598.html

Andres86
Postitusi: 15
Liitunud: T, 03 Mai 2011 22:42:02 +0300

Re: Forester 043AMM müügis

#3 Postitus Postitas Andres86 » R, 30 Dets 2016 08:34:47 +0300

Mina selle Pärnu külje alt Pealinna tõin ja ellu äratasin jah.

Vasta