SF5 Forester kütusepump - erinevus Impreza GD kütusepumbaga

Forester'iga seonduv.

Moderaatorid: vaska, Axxept

Vasta
Sõnum
Autor
Toose
Subaruaff
Postitusi: 62
Liitunud: L, 07 Mai 2016 17:11:28 +0300

SF5 Forester kütusepump - erinevus Impreza GD kütusepumbaga

#1 Postitus Postitas Toose » R, 09 Veebr 2018 12:37:37 +0300

Ega keegi ei tea öelda, mis SF5 foreka kütusepumba näitajad on? Google-fu andis tulemuseks, et pumpab 180 lph, kuigi teisi kohti vaadates näen, et WRXi pump peaks ajama välja 135lph. Mõistagi, tundub asi veidi kahtlasena, mõeldes et WRXi ja minu aasta foresteri pihustid on sama suurusega (440cc) ja WRXi mootor peaks rohkem kütust nõudma, mõeldes et teine kõrgema kW reitinguga tegutseb.

Samuti, kas ma teen oma mootorile liiga kui ma enne aju kallale minekut läheksin aftermarket pumba peale? St., selle asemel et muretseda stock osi, lihtsalt minna walbro 255 või muu sarnase peale.

Duster
Guru
Postitusi: 1889
Liitunud: R, 02 Dets 2011 23:44:13 +0300
Asukoht: kehra

Re: SF5 Forester kütusepump - erinevus Impreza GD kütusepumb

#2 Postitus Postitas Duster » E, 12 Veebr 2018 21:52:44 +0300

Mitte miskit ei juhtu, kui paned parema pumba, see on max tootlikkus, võid ju välja arvutada või suisa mõõta, kui kanget pumpa sul vaja on, 440cc x4 @3bar minutis ja korrutad 60'ga, sest pihustid on minutites ja pumbad tundides. Võimsama pumba mõistlikkuse piirides võid loomulikult panna, kütuserõhu regulaator teeb omad korrektuurid, pumba võimekusest tarbitakse nagunii ainult niipalju, kui on vaja. P.S ei soovita walbrot.
Ei ole sitta ilma, on sitt auto :D
Boxerihunnik: "Turbokuut" klassik impreza, "Fosiil" forester XT, BMW R1100GS.

Vasta