On vaga vaja Teie arvamus...

Laske mõttel vabalt lennata!

Moderaatorid: vaska, Axxept

Vasta
Sõnum
Autor
Dorizar
Postitusi: 2
Liitunud: R, 11 Mär 2016 16:43:37 +0300

On vaga vaja Teie arvamus...

#1 Postitus Postitas Dorizar » E, 14 Mär 2016 17:54:12 +0300

Tervitus kõikidele autojuhtidele!

Olete Te kunagi mõelnud sellele, mida tähendab Teie jaoks auto? On see kõigest üks ratastel metallkarp, mida olite soetanud selleks, et käia tööl ja mugavalt ajada igapäevaasju, nagu näiteks käia poes, viia laps kooli jne? Või on Teie jaoks auto midagi enamat kui lihtsalt sõiduvahend? Võimalik, et auto on Teie üheks sissetuleku allikaks või Te lihtsalt naudite vabal ajal oma lemmikuga sõitmist, aga võimalik ka, et üks ei välista teist… Peame vast nõustuma, et igal inimesel on oma vaatenurk või siis, kuidas rääkis üks roomlasest lavastaja – nii palju kui on inimesi, nii palju on ka arvamusi. Igal juhul olete Te huvitatud sellest, et Teie neljarattaline sõber oleks tehniliselt korras ning näeks viisakas välja selleks, et…
Sellest ma tahaksingi Teiega rääkida. Milleks on vaja säilitada ja hoida auto puhta ja veatuna, täpsemalt säilitades lakkvärvi ideaalset seisundit? Missugused on Teie nõuded oma auto väljanägemisele? Kuidas Te hooldate seda? Ma palun Teil osaleda väikeses küsitluses, mille lingi leiate allpool. Antud küsitluse eesmärk on aidata neid, kes pakuvad auto paremale väljanägemisele suunatud hooldusteenust ehk autopesulad, vahatamise ja poleerimisega tegelevad töökojad jm, et nad saaksid mõista paremini Teid ja Teie soove ning täita neid võimalikult hästi. Muudame koos pakutavate teenuste kvaliteeti paremaks! (Võtab vaid umbes 5 minutit Teie aega)

http://www.connect.ee/uuring/357977006/

Duster
Guru
Postitusi: 1889
Liitunud: R, 02 Dets 2011 23:44:13 +0300
Asukoht: kehra

Re: On vaga vaja Teie arvamus...

#2 Postitus Postitas Duster » E, 14 Mär 2016 18:13:42 +0300

Hakkasin täitma, kuid loobusin, te tahtiste teada mu auto kohta, aga küsimused olid kus ma elan, palju ma rulli kokku ajan, sellistele küsimustele ei vasta põhimõtteliselt, mis on minu sissetulekul pistmist minu auto lakk-värvkattega?
Ei ole sitta ilma, on sitt auto :D
Boxerihunnik: "Turbokuut" klassik impreza, "Fosiil" forester XT, BMW R1100GS.

Kasutaja avatar
sulapekk
Guru
Postitusi: 1078
Liitunud: K, 17 Mai 2006 16:08:48 +0300
Asukoht: Tartu

Re: On vaga vaja Teie arvamus...

#3 Postitus Postitas sulapekk » E, 14 Mär 2016 18:19:49 +0300

Ma ei suutnud enam 66% pealt edasi minna, sest seal checkbox'id töötasid valet pidi ja ma ei hakka linnukesi panema lihtsalt selle pärast, et sealt edasi saada.
MY09 STi

Dorizar
Postitusi: 2
Liitunud: R, 11 Mär 2016 16:43:37 +0300

Re: On vaga vaja Teie arvamus...

#4 Postitus Postitas Dorizar » E, 14 Mär 2016 20:48:32 +0300

sulapekk kirjutas:Ma ei suutnud enam 66% pealt edasi minna, sest seal checkbox'id töötasid valet pidi ja ma ei hakka linnukesi panema lihtsalt selle pärast, et sealt edasi saada.
Tänan Teie märkuse eest!

cancer
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 177
Liitunud: P, 13 Sept 2015 20:47:27 +0300

Re: On vaga vaja Teie arvamus...

#5 Postitus Postitas cancer » P, 03 Juul 2016 10:23:07 +0300

Normaalne oleks ju kõik piinliku täpsusega lambist välja laduda,kas pole.See on ju 100 prossu kindel et andmed kunagi ei leki ja et neid ei tarvitata kurjasti hiljem sinu vastu.Kuradi depiilikud.

Vasta