krimi.ee

Igapäevase liiklemisega seonduv

Moderaatorid: vaska, Axxept

Sõnum
Autor
Mihhailovits
Subaruaff
Postitusi: 63
Liitunud: R, 03 Nov 2006 15:25:08 +0300
Asukoht: Muhu - Tallinn

krimi.ee

#1 Postitus Postitas Mihhailovits » K, 19 Sept 2007 10:38:52 +0300

Vaatasin krimi.ee liiklushuligaanide pilte, otsides ennast :| ja õnneks ei leidnud ja ei leidnud ka ühtegi teist subarut, mis on iseenesest äärmiselt tore. Küll me oleme tublid :D Kesse ikke ennast kiidab kui teised ei kiida. Enda auto pilti otsisin mitte selle pärast, et ilge huligaan oleks aga seal on mõned haiged parkimise pildid kus on vähe põiki pargitud. Stockmanni parklas on alatihti, ka ise pargitud, kui terve rivi on vähe viltu. Kujuta nüüd ette olukorda kus sinu kõrvalt lähevad autod ära ja siis üks debiil teeb pilti ja oledki kohe lolli kirjas. Loodetavasti ei sõnunud ära ja subsikud jätkavad samas vaimus, või "huligaanitsevad" isekeski kusagil külmunud järvel näiteks :D .

Kasutaja avatar
vaska
Lumelendur
Postitusi: 3608
Liitunud: L, 08 Jaan 2005 05:19:28 +0300
Asukoht: Tallinn

Re: krimi.ee

#2 Postitus Postitas vaska » K, 19 Sept 2007 13:09:23 +0300

Mihhailovits kirjutas:Vaatasin krimi.ee liiklushuligaanide pilte, otsides ennast :| ja õnneks ei leidnud ja ei leidnud ka ühtegi teist subarut, mis on iseenesest äärmiselt tore. Küll me oleme tublid :D
Täpselt samamoodi polnud subarikke ka postimehe parkimispiltide kampaanias, retsepti peab lausa jagama. Samas alati on võimalus, et kahe idika vahele parkides jääd lõpuks ise pildile nigelas asendis - vaevalt et subarist aga invaliidi kohale selge mõistusega pargiks.
I've got AWD and i'm not afraid to use it!

Kasutaja avatar
Axxept
Rallisportlane
Postitusi: 809
Liitunud: K, 15 Sept 2004 02:47:55 +0300

#3 Postitus Postitas Axxept » N, 20 Sept 2007 14:19:46 +0300

Minu arust on see krimi.ee liiklushuligaanide teema täiesti nõdrameelne idee.
Mingid wannabe paparazzod vahivad nüüd autodes oma mobiil/fotoaparaatidega ja ootavad kaadrit.
No juhtus et sõitsin valesti ja pean vahele trügima või see parkimise teema, liiga palju kokkusattumusi võib olla ja siis rahvas vahib et näe lollakas.
Ühesõnaga minu arvates on see haige p*sk.

PS. Minust ei ole seal pilte, et ma nii kuri olen
:)
Pilt Outback & STi
SirAutorent

Ar21
Guru
Postitusi: 782
Liitunud: N, 28 Apr 2005 11:17:49 +0300

#4 Postitus Postitas Ar21 » E, 15 Okt 2007 16:19:25 +0300

See täiesti mõtetu tegevus minu arust samuti. Keda oleks vaja "häbiposti" panna seda see ei huvita kas ta pilt kusagil ripub või mitte - ta ei vaatagi sellisied kohti.
Ja palju satub sinna sellisied, kes seal olema ei peaks.

Kahjuks või õnneks suurepärane näide "rahvainitsiatiivi" toimivuse mõtetusest, mingites üleüldist lahendamist vajavates probleemides.

Kasutaja avatar
Andruzka
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 359
Liitunud: T, 26 Juun 2007 15:03:00 +0300

#5 Postitus Postitas Andruzka » E, 15 Okt 2007 17:36:42 +0300

mulle see meeldib, avalik häbistamine on kõige parem karistus.

prodriver
Postitusi: 15
Liitunud: R, 18 Mär 2005 20:30:15 +0300
Asukoht: Tallinn

#6 Postitus Postitas prodriver » E, 15 Okt 2007 21:18:03 +0300

Taaskord siis Kanal 2/Postimees poolt algatatud politseiühiskonna suunas liikumise väärtuslik meetod ehk Suur idiootsuse tipp. Kõik nussivad kõikki! Väga mõistlik lähenemine. See "meeldiv" inimkooslus seal ei püüa ju mitte ühe sõrmegagi leida lahendusi olukorrale liikluse ohutumaks, sujuvamaks ja sõbralikumaks muutmisel, vaid eesmärk on sulle viisakalt taha keerata. Mind igaljuhul ärritvad sellised inimesed ja nende "ideed". Ahju hakatiseks see veeb!

Nimi
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 173
Liitunud: P, 28 Okt 2007 20:57:42 +0300

#7 Postitus Postitas Nimi » K, 02 Jaan 2008 12:01:48 +0300

Sarnased teemad on olemas ka Auto24 foorumis. Imelik on see, et kui keegi paneb näiteks eriti debiilselt parkinud vms autost pildi, siis esimesed postitused on kohe sellise alatooniga, et mis siis on? Nii ju peabki. Nii on õige! jne. Õnneks leidub ka inimesi kes nii ei arva. Eks endalgi ole tulnud liikluses hetki, mis oleks võinud olemata olla, aga kui isiklikult pargiksin nii räigelt kui mõnel pildil näha, siis ausalt öeldes oleks pärast häbi küll.

Kasutaja avatar
Annu
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 112
Liitunud: P, 30 Jaan 2005 20:08:29 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

#8 Postitus Postitas Annu » K, 02 Jaan 2008 14:20:54 +0300

minuarust on see koht ka tiba imelik: avalik häbipost on loomulikult hea, aga need peaksid siiski läbima mingi toimetamise, mitte kellegi suva järgi sinna üles minema....
Osad ei tea auto marki, osad numbrit, osad väidavad et peatumine on parkimine ja osa panevad lausa oma autosid sinna...
Osad ei tea isegi seda, kas asi on lubatud või mitte ja panevad nn eksimuse sinna " " vahele :roll:

http://www.krimi.ee/?fbc&id=5964
khmm, et siis loputame ehitusplatsilt lahkudes auto rattad puhtaks :twisted:

Ar21
Guru
Postitusi: 782
Liitunud: N, 28 Apr 2005 11:17:49 +0300

#9 Postitus Postitas Ar21 » K, 02 Jaan 2008 16:13:01 +0300

Paljud pole lihtsalt võimelised aru saama teisest inimesest ehk panema ennast tema asemele. Paljud asjad, mis seal kusagil keegi ülesse riputab on tegelikult sellised, mida ka need ülesse riputajad ise koguaeg teevad.
Täpselt selle sama nähtuse teine tahk, mida igapäevaselt ka liikluses üldiselt võib näha. Et mis vingud, kui ise ei täida neid samu asju ilmeksimatult. Meie kultuur on selline, et kui ise teed siis pole paha, aga kui keegi teine on oi kui paha ehk vingumine on meil kombeks.
Ehk kui siis juba teha midagi, siis midagi sellist millest ka KASU oleks.

Kasutaja avatar
kronja
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 236
Liitunud: E, 26 Nov 2007 20:32:12 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

#10 Postitus Postitas kronja » K, 02 Jaan 2008 17:42:04 +0300

see on see heaoluühiskonna probleem - inimestel pole sittagi peale hakata oma vaba ajaga ja siis hakatakse vabandust väljendi eest ajusid n..sima (nii endal kui teistel). olgu teemaks taimetoitluse meeletu propageerimine (õigemini siis, lihasööjate kallal virisemine) või mingisuguste pisirikkumiste kallal norimine (nagu see samune pervert krimi.ee leheküljelt näiteks, kes "poriste ratastega asfaldil" sõitnu veoki kallal möliseb)...

kuni inimene pidi oma elu ja toidu eest võitlema ja vaeva nägema polnud ka sellist depressioonide ega enesetappude arvu, inimestel lihtsalt oli tähtsamat teha - ellu jääda.. nüüd on evolutsiooni reeglid unustatud, elagu kaastunne õigluse asemel; tulemuseks narkarid, kes autosid rüüstavad ja lastel moblasi pihta panevad käivad tasuta metadoni ravil (mis on üsna kallis preparaat - vend on arst, rääkis numbreid), aga haiglad kerjavad rahvalt kopikaid et imikute hingamisapparaate saaks osta...

ja see ei ole kohe kindlasti mitte ainult eesti probleem, pea igal pool on see perse käimas (vat hiinas ntx on õiglane narkodiilerite palk - kuul kuklasse)


sry veidi liiga pikaks läks :)
skype: kronja
aerial video, photo and broadcast: http://kronja.com

Nimi
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 173
Liitunud: P, 28 Okt 2007 20:57:42 +0300

#11 Postitus Postitas Nimi » K, 02 Jaan 2008 18:26:03 +0300

Julgeksin siinkohal väita, et Eestil on heaoluühiskonnani veel ikkagi pikk maa.

Loomulikult on see idiootsus, et auto rehve peaks pesema, aga näiteks see, kui mingi jaguar mersu vms suudab hõivata kolm invaliidi kohta, siis kas see on normaalne?
(Siinkohal meenub seik Tallinna kesklinnast, kus oli meil üks objekt. Seal oli väga palju pori ning väga palju autosid liikus platsil. Kõik need autod tassisid seda savist plöga kõnniteele ning tänavale. Muud polnud midagi, kui et vist oli see minitsipaalpolitsei, kes külastas meid ning lubas trahvida, kui me ei puhasta kõnniteed ning ei hoia seda puhtana. Eks me seda siis pidime tegema. Iga natukese aja tagant pidime seda tegema :evil:)

Kronja viitab oma jutus vist kiviajale, kui inimeste eluiga oli väga lühike ning elus püsimiseks pidi tegema igasuguseid jubedusi. Ilmselt pole ka säilinud statistikat enesetappude või depressioonis inimeste kohta 8) . Siinkohal tundub mulle et eelnevalt mainitud narkarid elaksid nagu kiviajas, kes elus püsimiseks peavad röövima, varastama, tapma ning kõiki teisi jubedusi tegema. Sest igasugused ained on ju nende elu aluseks. Mina isiklikult kaotaksin kõik narkarid ära. (mõtlesin kaua kuidas ennast tagasihoidlikult väljendada :twisted: ) Ma ei kujutagi ette kui palju ühes ühiskonnas võiks asjad teistmoodi olla kui ei oleks inimesi, kelle ainus eesmärk on saada järgmine doos. Ok nüüd läks mu jutt teemast küll kaugele.

Karl
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 322
Liitunud: P, 20 Mär 2005 15:33:30 +0300
Asukoht: Tallinn

#12 Postitus Postitas Karl » K, 02 Jaan 2008 19:06:50 +0300

Muide kesklinna ehitusobjkektidel, kus väga palju pori võib otse tänavale kanduda veokite ratastega, rattaid pestaksegi! Ja selleks on spetsiaalne tehnoloogia olemas ja seadmed.
Ehitusobjektid on üks väike põhjus, teiste põhjuste kõrval, miks meie linnakeskkond tolmune on ja räpane on!
Kas nüüd hakata nõudma rataste pesu on iseasi. Kuid ehitusobjekti haldajad peaksid loomulikult heakorra eest seisma, mis on nende objektist põhjustatud.
Haljasaladel parkimine, äärekivide eiramine manööverdamisel jms. on samuti keskkonna räpasuse põhjusteks. teedele kantud ja koristamata jäänud pori muutub kevadel tolmuks!

Kõike head!

Kasutaja avatar
kronja
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 236
Liitunud: E, 26 Nov 2007 20:32:12 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

#13 Postitus Postitas kronja » K, 02 Jaan 2008 19:16:00 +0300

Nimi kirjutas:Julgeksin siinkohal väita, et Eestil on heaoluühiskonnani veel ikkagi pikk maa.


oleneb millega võrrelda, eksju :)
Loomulikult on see idiootsus, et auto rehve peaks pesema, aga näiteks see, kui mingi jaguar mersu vms suudab hõivata kolm invaliidi kohta, siis kas see on normaalne?
ma küsiks teistpidi - kas neid invaliidide kohti pole mitte liiga palju? kas keegi on näinud üle kahe invaliidi korraga parkimas? ja teine küsimus - miks pole eraldi kohti väikeste lastega peredele? kas me peaksime rohkem hoolima invaliididest või nooremast põlvkonnast (et noor ema jõuaks väikse lapsega ohutult poodi)? küüniliselt kõlab, aga meie kristlikus ühiskonnas on kaastunne õiglusest (ja tervest mõistusest) üle (kahjuks)..
Kronja viitab oma jutus vist kiviajale, kui inimeste eluiga oli väga lühike ning elus püsimiseks pidi tegema igasuguseid jubedusi. Ilmselt pole ka säilinud statistikat enesetappude või depressioonis inimeste kohta 8) . Siinkohal tundub mulle et eelnevalt mainitud narkarid elaksid nagu kiviajas, kes elus püsimiseks peavad röövima, varastama, tapma ning kõiki teisi jubedusi tegema. Sest igasugused ained on ju nende elu aluseks. Mina isiklikult kaotaksin kõik narkarid ära. (mõtlesin kaua kuidas ennast tagasihoidlikult väljendada :twisted: ) Ma ei kujutagi ette kui palju ühes ühiskonnas võiks asjad teistmoodi olla kui ei oleks inimesi, kelle ainus eesmärk on saada järgmine doos. Ok nüüd läks mu jutt teemast küll kaugele.
ei räägi sugugi kiviajast. 100 aastat tagasi polnud antibiootikume, suur osa lapsi surid väikestena ja ainult tänu kontratseptiivide puudumisele pole inimesed päris välja surnud . ega praegugi pole olukord muutunud - seal kus on vähem "tsivilisatsiooni" kasvab rahvastik kõige kiiremini vaatamata kõrgetele laste suremise näitajatele, ellu jäävad vaid tugevamad..

ja narkarid ei elaks nagu "kiviajas", sest et esimene mees, kelle vara kallale narkar läheks, lööks selle samuse narkari lihtsalt maha..
skype: kronja
aerial video, photo and broadcast: http://kronja.com

Nimi
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 173
Liitunud: P, 28 Okt 2007 20:57:42 +0300

#14 Postitus Postitas Nimi » N, 03 Jaan 2008 00:02:59 +0300

Kas tõesti siis ei suudeta mõned meetrid rohkem jalutada ning otsida vaba koht natuke eemalt kaupluse uksest. Ei ole vahet palju neid kohti seal invaliidide jaoks on, sest alati on need igasuguseid teisi autosid täis.

Kasutaja avatar
kronja
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 236
Liitunud: E, 26 Nov 2007 20:32:12 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

#15 Postitus Postitas kronja » N, 03 Jaan 2008 01:08:15 +0300

Nimi kirjutas:Kas tõesti siis ei suudeta mõned meetrid rohkem jalutada ning otsida vaba koht natuke eemalt kaupluse uksest. Ei ole vahet palju neid kohti seal invaliidide jaoks on, sest alati on need igasuguseid teisi autosid täis.
emm, ma loodan et sa ei saanud must valesti aru - ma võin viriseda sigapalju, aga ise end invaliidina ei tunne ja seega invakohtadele ei pargi mitte kunagi :)
skype: kronja
aerial video, photo and broadcast: http://kronja.com

Vasta