Politsei uued masinad.

Igapäevase liiklemisega seonduv

Moderaatorid: vaska, Axxept

Vasta
Sõnum
Autor
Kasutaja avatar
kristjan128
Subaruaff
Postitusi: 76
Liitunud: L, 27 Okt 2012 23:21:49 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#31 Postitus Postitas kristjan128 » E, 23 Veebr 2015 15:36:06 +0300

klemmikas kirjutas:Tekib vägisi kahtlus, et mõnel on siin isu kihutada ja talle ei meeldi, et politsei ei lase tal kihutada.
No shit Sherlock :mrgreen: Subaru foorumis küll selliseid pole. Volvo t5 kärakaks nimetades pidasin silmas nende võrdlust kiirendusomadustes.

klemmikas
Postitusi: 35
Liitunud: P, 24 Okt 2010 13:26:24 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#32 Postitus Postitas klemmikas » E, 23 Veebr 2015 21:15:52 +0300

See Volvo T5 oli piisav, et motikas kinni püüda.
Oleks olnud lahjem politseiauto ei oleks kätte saadud.
Ja see volvo ei ole kärakas.

Kasutaja avatar
000000
Guru
Postitusi: 606
Liitunud: L, 30 Juun 2012 01:12:50 +0300
Asukoht: Tallinn

Re: Politsei uued masinad.

#33 Postitus Postitas 000000 » E, 23 Veebr 2015 23:04:51 +0300

klemmikas kirjutas:mis sul diisli vastu on ja arvad, et forekas ei ole diisel või?

Selles videos oli vaid üks rullnokk ja see oli eest ära sõitja, politsei tegi korralikult oma tööd ja volvo t4 ei ole kuskilt otsast kärakas, vii ennast ennem selle masinaga kurssi, siis kuku seletama.
Paistab, et mõnele ei jõua ikka veel kohale, miks peab politsei taga ajama, mõned ei oska vist eriti laialt mõelda nagu näha.
seletasin küll, mis juhtuks, kui politsei taga ei ajaks ja miks ta peab taga ajama, aga noh mõnele ei jõua ikka kohale.
Oleks minu teha, ma laseks politseile võimsmad masinad osta ja kindlasti 100 patrulli juurde terve eesti peale, siis äkki saab liikluse ka korda.

Mina olen tuline politseikorra pooldaja.

Tekib vägisi kahtlus, et mõnel on siin isu kihutada ja talle ei meeldi, et politsei ei lase tal kihutada.
Vägisi tekib tunne, et siin üritatakse eriti vihaselt kedagi "paika panna". Duster ütles, et ei toeta ega propageeri mingisugust "rullnokklust". Kogu selle probleemi tuum ei peitu selles, et politseil pole piisavalt kiireid ja võimsaid masinaid, see iva on ikka tiba teises kohas -- et miks üldse Eestis on nii palju purjus juhte ja eest ära sõitmisi... aga see selleks. Praeguses olukorras on täiesti piisavalt neid tagaajamisi ja eeldatavasti iga kord analüüsib patrull ise, et võimalikult ohutult teostada tagaajamist. Mina isiklikult sellist tulevikku küll taga ei igatse, nagu näiteks mikidemaal, kus tõesti käib taoline tagaajamine kus on reaalselt ka ohvird/laibad taga (kas siis eest ära sõitja näol või süütute kõrvalseisjate näol) ja nagu praktika näitab, isegi selline lähenemine ei lahenda probleemi sisuliselt, sest sõidetakse ikka eest ära. Nii, et sinu idee, et politseile võimsamad masinad ja rohkem agressiivsust, ei ole küll mingi faktidega tõestatud lahendus. ;)

Lisaks sellele, ma olen nõus, et kord ja korrakaitse on vajalikud, aga ainult niikaua kui seda teostatakse mõistlikkuse piires, mitte nii, nagu meil on igapäevased näited kus patrull ise käitub nagu rullnokk ja ei anna endale aru, et mundriau on ka vaja kaitsta. Siiski, on ka politseinikud inimesed, tahaks loota, et valitakse ainult parimad, aga kahjuks praktika näitab, et võimu liialdamist, ametiseisundi ärakasutamist ja otseses mõttes "m*nni mängimist" tuleb liigagi palju ette. Kui Sulle sobib selline "üle võlli" politseiriik, siis ilmselgelt on meil täiesti erinevad arusaamad õigusriigist. Kõik peab olema tasakaalus. Pätid peavad saama õiglase karistuse ja tavakodanik peab nägema, et mundrikandjad on eeskujuks ja väärivad austust. :!:
'95 Impreza winterbeater
'15 Toyobaru
ex 96'GT
ex '08 STi prodrive

klemmikas
Postitusi: 35
Liitunud: P, 24 Okt 2010 13:26:24 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#34 Postitus Postitas klemmikas » T, 24 Veebr 2015 10:54:10 +0300

Ka ameerikas on üsna vähe selliseid tagaajamisi, kus asi ikka väga actioniks kätte ära läheb ja need on reeglina mingid suured kurjategijad, mitte kiiruseületajad.

Ma toonitan veelkord, kui politsei taga ei ajaks, siis tõuseks seaduse rikkumiste arv meeletult, kuna taga ajada ju ei tohi, seega on lihtne eest ära panna.
Kui ameerikas laseks politsei neil hulludel ja igasuru röövlitel minna, siis oleks tulemus ikka väga hull ja sestap ta ei saagi lasta neil minna.
Õnneks on ka eestis hakanud politsei rammima, mis on tihti ainuõige tegu.

Ma ei tea minul küll politseiga probleeme pole, liiklen enamvähem korralikult ja tunnistan oma eksimusi.
Tavaliselt sõimavad politseid ikka need, kes ise on seaduserikkujad ja kes ei saa oma rikkumistest aru.
Nii ei jäägi politseil muud üle, kui neid aina karmimalt karistada.
Need kes kaeblevad politseivägivalla üle, need tavaliselt on ise üsna agressiivse käitumisega ja ei allu politsei korraldustele.
Need, kes räägivad et politsei norib jne, need tegelased jätavad mainimata üsna tähtsad asjaolud.
Nendeks asjaoludeks on tavaliselt see, et need inimesed liiklevad ise üsna agressiivselt ja ohtlikult, samuti topivad oma autodele külge igasugu mõttetuid tuuningividinaid, mis liiklusohutusele pigem halvasti mõjuvad või muidu illegaalsed on mingil põhjusel.
Samuti jätavad need tegelased mainimata selle, et nad hakkavad politseile vastu vaidlema ja oma rikkumist eitama, samuti on nad pidevad rikkujad ja tihedad politseile vahele jääjad.
Millegipärast jäetakse sellised tähtsad asjad enda liiklemise ajaloost mainimata?
Loomulikult hakkab politsei norima, kui sa pidev rikkuja oled ja vastu vaidled või veel enam agressiivselt käitud, mis neil muud üle jääb, et kord majja saada?


Huvitav on ikka see, kuidas leitakse üles see, et politsei taga ajamine on ohtlik.
Aga huvitav, et sellest ei saada aru, kui käest ära läheks liiklus, kui taga ei aetaks ja kui palju siis laipu oleks.
Praegu meie liikluses hukkunute arv kõigub 70-100 vahel, aga siis kõiguks ilmselt 200-300 vahel, kui kord käest ära lasta.
Mina ei mäleta, millal viimati hukkus süütu inimene tagaajamise käigus eestis.
Küll aga tean sadu hukkumisi, kuna keegi ei ole liiklusohutusest ega seadustest hoolinud.
Samuti ei nähta millegipärast seda, kui ohtlik on kihutajate ja ohtlike möödasõitude tegijate enda sõidustiil igapäevaselt liigeldes.


Kui rääkida veel sellest, et kus foorumis ma olen kui ma mainisin et siin on kihk kiirust ületada?
Ma enda teada olen Subaru foorumis, aga mina küll ei tea seadust, mis käsiks subarutega tänaval kihutada või et kõik subarud oleks rallimasinad?
Mina tean, et vastava Subaruga sõidetakse rallit ja seda ralliradadel ja avalikel teedel tuleb korralikult liigelda, ükskõik kui lahja või võimas Subaru sul siis on.

Politseil on ka vastav väljaõpe, mida rullnokkadel ei ole.
Ennegi nähtud neid, kes hädaldavad et politsei kiusab, aga kui vaadata nende hädaldajate sõidustili ja liiklusrikkumisi, siis jah, seadustest ei tea need hädaldajad midagi ja ohutusest.

Minule on politsei lapsest peale sümpatiseerinud ja kui kuskil mõnda reidi kohtan, siis tihti kiidan politseid, hea töö eest.

Kasutaja avatar
kristjan128
Subaruaff
Postitusi: 76
Liitunud: L, 27 Okt 2012 23:21:49 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#35 Postitus Postitas kristjan128 » T, 24 Veebr 2015 14:53:39 +0300

Minule on politsei lapsest peale sümpatiseerinud ja kui kuskil mõnda reidi kohtan, siis tihti kiidan politseid, hea töö eest.
Ära nüüd labaseks ka muutu oma mainekujundamisega.

klemmikas
Postitusi: 35
Liitunud: P, 24 Okt 2010 13:26:24 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#36 Postitus Postitas klemmikas » T, 24 Veebr 2015 16:21:51 +0300

Politseipooldamises ei ole mitte midagi labast, see on igati auväärt ja õige suhtumine.
Aitan ka neid igati, kui saan, annan näiteks võimalikest roolijoodikutest ja muidu liikluses huligaanitsejatest teada.

Eugam1
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 287
Liitunud: N, 25 Aug 2011 20:13:54 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#37 Postitus Postitas Eugam1 » T, 24 Veebr 2015 17:01:04 +0300

kuidas sa suhtud kiiruseületamisesse möödasõidul?

Kasutaja avatar
Tubaru
JDM
Postitusi: 3577
Liitunud: E, 06 Juun 2011 17:18:43 +0300
Asukoht: Pärnu

Re: Politsei uued masinad.

#38 Postitus Postitas Tubaru » T, 24 Veebr 2015 17:38:42 +0300

See läheb siin üsna offtopicuks ära juba. Fakt on see, et ilma põhjuseta politsei neid forestere ei ostnud ja kiiremateks tagaajamisteks mõeldud masinad on neil samuti olemas. Selge see, et igasugune kiiremini sõitmine on suurendatud oht teistele liiklejatele, aga on ka olukordi, kus taga-aetava kinni püüdmine on teinekord suurema tähtsusega.
07/XT->08/2.0D->07/XT->05/H6 mt->06/OBK 2.5->04FSTI->04XT->2010/OBK3.6L+08/STI

Kasutaja avatar
000000
Guru
Postitusi: 606
Liitunud: L, 30 Juun 2012 01:12:50 +0300
Asukoht: Tallinn

Re: Politsei uued masinad.

#39 Postitus Postitas 000000 » T, 24 Veebr 2015 17:43:51 +0300

klemmikas sa oled vist mingi troll selle sõna kõige otsesemas tähenduses? Sinu lahmimist on juba paha kuulata, tõesta oma väiteid mingite faktidega või uuringutega ka, ehk siis oleks see lohisev kiidukõne ja sõnavõtt ka mingi väiksemat sorti kaaluga.

Mainin ühtlasi ära, et mul ei ole rikkumisi. Samuti ei ole härra politseinik minu kallal norimas käinud mitte kordagi, et ma peaksin millegi üle kaeblema. Kogu see jura mis sa kokku kirjutad on eriti provokatiivselt ja ülbelt esitatud. Kui siia veel lisada see asjaolu, et sul on siin foorumis ainult 8 postitust, ehk siis uus kasutaja, on kohe selge mis eesmärgil sa siin figureerid üldse. Saad sa palka ka selle eest?

Sry, aga trolli üksi edasi. :P
'95 Impreza winterbeater
'15 Toyobaru
ex 96'GT
ex '08 STi prodrive

klemmikas
Postitusi: 35
Liitunud: P, 24 Okt 2010 13:26:24 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#40 Postitus Postitas klemmikas » T, 24 Veebr 2015 22:12:46 +0300

000000 kirjutas:klemmikas sa oled vist mingi troll selle sõna kõige otsesemas tähenduses? Sinu lahmimist on juba paha kuulata, tõesta oma väiteid mingite faktidega või uuringutega ka, ehk siis oleks see lohisev kiidukõne ja sõnavõtt ka mingi väiksemat sorti kaaluga.

Mainin ühtlasi ära, et mul ei ole rikkumisi. Samuti ei ole härra politseinik minu kallal norimas käinud mitte kordagi, et ma peaksin millegi üle kaeblema. Kogu see jura mis sa kokku kirjutad on eriti provokatiivselt ja ülbelt esitatud. Kui siia veel lisada see asjaolu, et sul on siin foorumis ainult 8 postitust, ehk siis uus kasutaja, on kohe selge mis eesmärgil sa siin figureerid üldse. Saad sa palka ka selle eest?

Sry, aga trolli üksi edasi. :P

Ei ma ei ole troll, miks peaksin? Kas liiklusohutus on sinu jaoks nii võõras asi ,et peab kohe olema troll, kui pooldan politseid ja liiklusohutust?
lahmimisest on asi ikka väga kaugel.

Siin ei olegi vaja midagi tõestada, kui loogiliselt mõelda suudad ja liiklusohutusest midagi vähe jagad ja liiklejate käitumisest on asi selge.
sa tõesta endale, mida sa tahad, ega minu väited ja arvamused sellest ei muutu.




Kui rääkida nüüd sellest, et politseil on kiiremaid masinaid, jah on aga võiks rohkem olla.

Kiiruseületamine möödasõidul, kui kiirus üle 110 ei tõuse ja möödasõit on õigustatud, ehk siis eessõitja sõitis oluliselt aeglasemalt, siis saan aru, muidu mitte.
Samuti eeldab see seda, et enne sõitsid legaalse kiirusega ja ka pärast möödasõitu teed seda.
paraku aga enamus möödasõite on põhjustatud eelnevast kiiruseületamisest, sooviga veel kiirust ületada ja see räägib enda eest.

Kõige rohkem vihkan ma ohtlikke möödasõite ja seda, kui süüdistatakse, seda kellest mööda sõideti.
Ohtlikus möödasõidus on süüdi selle tegija ja ainult selle tegija, möödasõit ei ole kohustus vaid privileeg ja hädavajadus, neile, kes ohutult liigelda oskavad ja kes teevad põhjendatud möödasõite.

Minu arvates see teema väga offtopikuks ei lähe, kuna juttu oli ju, kas politseil on vaja võimsaid autosid, mina ütlen, et jah on.

Kasutaja avatar
Tarmo
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 192
Liitunud: K, 25 Sept 2013 16:57:41 +0300
Asukoht: Tallinn-Tabasalu
Kontakt:

Re: Politsei uued masinad.

#41 Postitus Postitas Tarmo » K, 25 Veebr 2015 10:43:28 +0300

Minu poolt klemmikale +1.
Kui oled mees, siis julge ka oma tegu tunnistada. Nö. räuskajate põhiline argument on see, et kõik teised on süüdi, mitte ainult mina. Ei saa aru. Olid kõva mees, ole siis lõpuni.
Ületan ka ise möödasõitudel kiirust. Aga enne ja pärast möödasõitu sõidan nii, et "pilti ei tehtaks". Minu arvates ei oksa enamus meie juhte mööda sõita. Õige hetk magatakse maha. Kui siis hakatakse mööda sõitma - poole gaasiga ongi möödasõit 2km pikkune.
Viimati peatas politsei mind tagumise numbrimärgi pärast. Oli loetamatu. Oli tõesti. Kas ma peaksin nüüd pahandama ja räuskama hakkama? Et sellise sopase ilmaga ei saagi ju jne.
Legacy TD 2013
Focus RS 2018

no1
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 277
Liitunud: R, 10 Okt 2008 12:11:59 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#42 Postitus Postitas no1 » K, 25 Veebr 2015 10:48:21 +0300

Mina näen, et Tallinnasse oleks vaja ühte auto24-ringi sarnast ehitist! Tabasalu rada võiks ennast laiendada, oleks BUENO!

Kasutaja avatar
000000
Guru
Postitusi: 606
Liitunud: L, 30 Juun 2012 01:12:50 +0300
Asukoht: Tallinn

Re: Politsei uued masinad.

#43 Postitus Postitas 000000 » K, 25 Veebr 2015 13:16:19 +0300

klemmikas kirjutas:
000000 kirjutas:klemmikas sa oled vist mingi troll selle sõna kõige otsesemas tähenduses? Sinu lahmimist on juba paha kuulata, tõesta oma väiteid mingite faktidega või uuringutega ka, ehk siis oleks see lohisev kiidukõne ja sõnavõtt ka mingi väiksemat sorti kaaluga.

Mainin ühtlasi ära, et mul ei ole rikkumisi. Samuti ei ole härra politseinik minu kallal norimas käinud mitte kordagi, et ma peaksin millegi üle kaeblema. Kogu see jura mis sa kokku kirjutad on eriti provokatiivselt ja ülbelt esitatud. Kui siia veel lisada see asjaolu, et sul on siin foorumis ainult 8 postitust, ehk siis uus kasutaja, on kohe selge mis eesmärgil sa siin figureerid üldse. Saad sa palka ka selle eest?

Sry, aga trolli üksi edasi. :P

Ei ma ei ole troll, miks peaksin? Kas liiklusohutus on sinu jaoks nii võõras asi ,et peab kohe olema troll, kui pooldan politseid ja liiklusohutust?
lahmimisest on asi ikka väga kaugel.

Siin ei olegi vaja midagi tõestada, kui loogiliselt mõelda suudad ja liiklusohutusest midagi vähe jagad ja liiklejate käitumisest on asi selge.
sa tõesta endale, mida sa tahad, ega minu väited ja arvamused sellest ei muutu.
Miks sa käitud nagu mingi kohtumõistja? Kes sulle selle õiguse andis üldse, et teiste üle kohut pead? (kui oledki kohtunik, no siis lase käia, pardon ;) )

Troll on see, kes provokatiivselt sõna võtab, vahendeid ja kõnepruuki valimata, sellel eesmärgil, et eriti pikalt ja põhjalikult vaielda küsimuse üle, kus tegelikult vaidluskoht puudub. Igale vastusele toodab pika ja lohiseva tiraadi kus üritab isiklikult kedagi paika panna või korrutab ühte ja sama mantrat, et lihtsalt närvidele käia. Sa oled vist nüüd oma 3-4 korda sama seisuohta postitanud, mitu korda veel? :)

Ma ei räägi loogilisest mõtlemisest. Loogiliselt võttes võib igaüks mida iganes oma "p*rsetunde" järgi väita. Niikaua kui pole faktidega ja uuringutega tõestatud, on iga väide põhimõtteliselt lahmimine. See, et sa seostad asju mida sulle on eelnevalt pähe tambitud ei tee seda veel faktiks ja omavahelisi seoseid ei saa nii otseselt tõmmata. Selles ongi minu seisukoht, et enne kui sa midagi surmkindlalt väidad, et just nii on ja see ja too asi sõltub otseselt kolmandast asjaolust oleks vaja teha analüüs, mitte kõhutunde pealt ennustada, sest "sulle" tundub nii loogiline. Sellise mantra korrutamise põhjal nimetaksin ma sind fanaatikuks. Liiklusteema, liiklusrikkumised ja üldiselt inimkäitumine ei vasta alati loogikale, eriti veel sinu subjektiivsele loogikale, kuigi seda on vist raske ette kujutada. ;)

Mis siia puutub minu arvamus liiklusohutusest? :) aga selles on sul õigus, et pole vaja korrutada sama asja, nagunii inimeste arvamust nii kergelt ei kõiguta. Ma julgen arvata, et minu arvamus liiklusohutusest on väga sarnane sinu omale, aga see ei pane mind siin kedagi teist õpetama või maha tegema, et no on ikka huligaan. Sellega ma muud eesmärki ei täida kui saavutan mingisuguse isikliku rahulolu selle põhjal, et sain oma suu puhtaks kirjutada. Üldiselt, mis kasu on politseile uutest masinatest oma eesmärkide täitmiselt kui patrulle on niivõrd palju vähendatud ja kogu see korrapidamine jääb ennekõike eelarve taha? Aga see teema läheb tõesti liiga off topicuks ära, et vabandan, kes ennast puudutatuna tundsid.
'95 Impreza winterbeater
'15 Toyobaru
ex 96'GT
ex '08 STi prodrive

Kasutaja avatar
Tarmo
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 192
Liitunud: K, 25 Sept 2013 16:57:41 +0300
Asukoht: Tallinn-Tabasalu
Kontakt:

Re: Politsei uued masinad.

#44 Postitus Postitas Tarmo » K, 25 Veebr 2015 14:25:39 +0300

no1 kirjutas:Mina näen, et Tallinnasse oleks vaja ühte auto24-ringi sarnast ehitist! Tabasalu rada võiks ennast laiendada, oleks BUENO!
Rahu-rahu, kõik on juba planeeritud-projekteeritud, oodatakse raharongi... :)
Legacy TD 2013
Focus RS 2018

klemmikas
Postitusi: 35
Liitunud: P, 24 Okt 2010 13:26:24 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#45 Postitus Postitas klemmikas » K, 25 Veebr 2015 15:04:16 +0300

To 00000

Ka praeguste patrullide arvu juures oleks kasu, kui näiteks iga kolmas masin oleks võimas ja kiire, ka need ju märkavad rikkujaid ja tuleb taga ajada.
Kuid kui sa hoolikalt lugesid, siis märkasid, et ma pooldangi seda, et patrulle oleks rohkem.

See on siililegi selge, et liikluskultuur on otseses seoeses patrullide arvuga liikluses, pluss see, kui võimekas on politsei.
Siin ei olegi vaja midagi tõestama hakata, kui sa nii lihtsat asja ka ei tea, siis pole sinuga millestki rääkida.
Kui sa arvad, et meie suhtumine liiklusohutusse on sama, siis mida sa vaidled üldse?
Minu eesmärk on tõsta liiklusohutust ja et saaks rohkem patrulle tänavatele ja seetõttu ütlen ka oma arvamuse sel teemal välja.

Mis kohut ma siin mõistan? Ma lähtun liiklusseadusest, mille alla kuulub ka liiklusohutus, nii lihtne see ongi.
Muideks see tagaajamine on sama teema, mis tulevahetus politsei ja kurjategija vahel, jah see on ohtlik, aga ilma selleta kaotaks politsei oma mõjuvõimu ja pätt jääks kätte saamata ja sellele järgneks juba ahelreaktsioonina kuritegevuse laine.

Kui rullnokk näeb politseid, vajutab ta pidurile, lihtne, kui rullnokk näeb rohkem politseid, vajutab ta rohkem pidurile.
Kui rullnokk saab korduvalt trahvi ja lõpuks ka aresti ja pikalt ilma lubadeta istub, siis hakkab ta lõpuks taipama, et on suur oht politseile vahele jääda ja lihtsam ning mõistlikum on korralikult sõitma hakata ja rahuneb lõpuks maha.
Seda saab saavutada aga ainult rohkete politseipatrullide arvuga ja rohkelt peab olema ka selliseid, kellel on kiire ja võimas auto, sest muidu panevad rullnokad eest ära.
Kui nii lihtsast asjast aru ei saa, siis pole rohkem sinuga midagi arutada.

Suur hulk inimesi rikub seadust täpselt niipalju, kui tal rikkuda lastakse, oled kursis sellega?

Mind häirivad liikluses enim järgmised liikleja tüübid.
Esimene, kes arvavad, et neid peab igale poole vahele laskma, räägivad kuidas teine rikub seadust, aga sama enda seaduse rikkumist ei panda nagu tähele.
http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/v ... d=68508763


Siis sellised möödasõitjad, väga ohtlik, kõige hullem, et tihti ei saa sellised aru ka sellest, kui ohtlik see tegelikult on.
https://www.youtube.com/watch?v=jwpGyhEhJUk

http://tv.delfi.ee/eesti/video-kus-on-a ... d=69553401

https://www.youtube.com/watch?v=7zdExuv8NqY

Me ei pea ohtlike möödasõitude puhul võimalikke tulemusi kaugelt otsima.

http://www.reporter.ee/2008/06/28/ohtli ... s-inimest/

http://www.reporter.ee/2013/10/18/tartu ... s-inimene/

Ei oska öelda, kas siin tehtu möödasõitu või oli muu põhjus, aga igatahes on see ilmekas näide, milline saaks olla ohtliku möödasõidu tulem.
http://www.reporter.ee/2011/10/24/talli ... mene/feed/



Siin ei paista küll otseselt ohtlikke olukordi, aga nii ei tehta ja selline liiklemine võib õnnetusega lõppeda varem võ hiljem, kiiruspiirangu kinnipidamisest ei maksa siin ilmselt üldse rääkida.
https://www.youtube.com/watch?v=lgg4uB5fvqM


Vot selliste asjade eest mina seisangi, et neid ei juhtuks, teen endast kõik oleneva, et nii ei läheks.

Vasta