Politsei uued masinad.

Igapäevase liiklemisega seonduv

Moderaatorid: vaska, Axxept

Vasta
Sõnum
Autor
tnx
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 338
Liitunud: R, 19 Aug 2005 14:25:57 +0300
Asukoht: tallinn

#16 Postitus Postitas tnx » K, 23 Jaan 2008 10:21:26 +0300

Nimi kirjutas:Isiklikult absoluutselt ei poolda diislit. See mis ta säästab ökonoomsusega ei korva seda, mis tuleb auto soetus maksumuse, hoolduskulude .
Täiendava ostuhinna tagasisaamiseks vajaliku läbisõidu saab üsna lihtsalt välja arvutada ja siis on kohe näha, kas tasub osta või mitte. Mootor on diislitel reeglina ikka vastupidavam kui bensukatel, ainuke asi et kui ei raatsi või ei joppa korraliku kütuse kasutamisega, siis tuleb mõnikord ebamõistlikult sageli ette võtta kallis toitesüsteemi remont.

Ar21
Guru
Postitusi: 782
Liitunud: N, 28 Apr 2005 11:17:49 +0300

#17 Postitus Postitas Ar21 » L, 26 Jaan 2008 06:22:21 +0300

Politseimasinatel läbisõidud loomulikult suured ja nüüd on võetud suund, et kui liising läbi, siis uued masinad. Võetakse sealt, kus soodsam pakkumine vastavate omadustega tuleb. Ja need masinad ei mõõda ainult kiirust tee ääres, vaid teevad vahest ka külaliste saatmist jms. tööd, kus otseselt vajalik, et ikka autol ka mingi suutlikus oleks.
Kui kiirusemõõtmise kohast ikka mingi 150-ga keegi mööda litsub, siis võtab ikka üks jagu aega, kui sa hakkad kinnipidamiseks mingi 626-ga järele sõitma. Tagaajamine nagu kõigeväiksem mure nende autode vajalikkuse kohapealt. Tuleb vähem ameerika filme vaadata või siis mitte kõike 1:1-le uskuda, mida sealt näeb.

Kasutaja avatar
JP
Guru
Postitusi: 1618
Liitunud: P, 07 Aug 2005 11:56:41 +0300

#18 Postitus Postitas JP » R, 15 Veebr 2008 18:05:55 +0300


Kasutaja avatar
HUNT113
Guru
Postitusi: 913
Liitunud: R, 21 Jaan 2005 11:42:05 +0300
Asukoht: Tallinn-Mägi Eesti

#19 Postitus Postitas HUNT113 » R, 15 Veebr 2008 19:57:03 +0300

Tohoh! Nüüd peab Lätis liikudes Imprezadesse kerge umbusuga suhtuma :?
ex vanad 2,5 liitrit
2008 2,5 XT

klemmikas
Postitusi: 35
Liitunud: P, 24 Okt 2010 13:26:24 +0300

Re:

#20 Postitus Postitas klemmikas » T, 17 Veebr 2015 16:23:17 +0300

Nimi kirjutas:Milleks politseile sellised autod???

Küsid, et milleks politseile sellised autod?
Näiteks sellise asja jaoks?

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=70809089

Oleks praegu mõni selline masin võtta olnud, oleks see Audi ehk paarikümne kilomeetriga kätte saadud ,pakun, et isegi skoda octavia rs-ga oleks ta tunduvalt varem kätte saadud, kui praegu.

igasugu võimsad masinad ja biked ju, mis ringi kihutavad ja millest mitmed eiravad politsei peatumismärguannet ja just nimelt selliste jaoks ongi vaja võimsaid autosid politseile.
Mul on väga kahju, et politseil nii vähe võimsaid autosid on, võiks ikka mitu korda rohkem olla, igasse linna ja maakonda mitu tükki.

no1
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 277
Liitunud: R, 10 Okt 2008 12:11:59 +0300

Re: Re:

#21 Postitus Postitas no1 » K, 18 Veebr 2015 10:29:10 +0300

Klemmikas leidis üles 7 aastat tagasi postitatud mõttetera ja pani autorile otse neerudesse. :)
klemmikas kirjutas:
Nimi kirjutas:Milleks politseile sellised autod???

Küsid, et milleks politseile sellised autod?
Näiteks sellise asja jaoks?

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=70809089

Oleks praegu mõni selline masin võtta olnud, oleks see Audi ehk paarikümne kilomeetriga kätte saadud ,pakun, et isegi skoda octavia rs-ga oleks ta tunduvalt varem kätte saadud, kui praegu.

igasugu võimsad masinad ja biked ju, mis ringi kihutavad ja millest mitmed eiravad politsei peatumismärguannet ja just nimelt selliste jaoks ongi vaja võimsaid autosid politseile.
Mul on väga kahju, et politseil nii vähe võimsaid autosid on, võiks ikka mitu korda rohkem olla, igasse linna ja maakonda mitu tükki.

Kasutaja avatar
000000
Guru
Postitusi: 606
Liitunud: L, 30 Juun 2012 01:12:50 +0300
Asukoht: Tallinn

Re: Politsei uued masinad.

#22 Postitus Postitas 000000 » K, 18 Veebr 2015 10:53:31 +0300

"hauakaevamine" on vist see termin? :lol:

teisest küljest muidugi positiivne, et vanu teemasid ka loetakse.
'95 Impreza winterbeater
'15 Toyobaru
ex 96'GT
ex '08 STi prodrive

klemmikas
Postitusi: 35
Liitunud: P, 24 Okt 2010 13:26:24 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#23 Postitus Postitas klemmikas » K, 18 Veebr 2015 22:55:18 +0300

Muideks, kas olete tähele pannud, et politseile on uued Subaru maasturid tekkinud.
Ma ei oska öelda, mis on täpne põhjus, et just maasturid ja sellised valiti, aga olemas nad on ja olen juba korduvalt tööd tegemas näinud.
Ei tea, kas kuskil tekkis läbivusraskusi sõiduautodega, et võeti ka mingi hulk maastureid.
Meenutab aegu, kui politseil oli päris palju Suzuki Vitarasid, ehk siis ka palju maastureid, kuid praegu veel niipalju vist ei ole.
Mulle meeldiks, kui politseil oleks rohkem mingeid võimsaid ja kiireid autosid.

Duster
Guru
Postitusi: 1889
Liitunud: R, 02 Dets 2011 23:44:13 +0300
Asukoht: kehra

Re: Politsei uued masinad.

#24 Postitus Postitas Duster » N, 19 Veebr 2015 21:27:17 +0300

Paku, kui palju enduro,atv, saaniga, krossaritega mööda lumiseid või kruusakaid või mudaseid teid pidi neil tegelikult näpuvahelt lipsab kusagil kapa-kohilates. Minumeelest täiesti adekvaatne valik meie kliima ja teede seisukorda arvestades. Paljud kiirabi masinad ka ju nelikveolised, sest muidu ei jõuta lihtsalt abivajajani, miks peaks politsei sinna m3'ga kiiremini jõudma :D
Ei ole sitta ilma, on sitt auto :D
Boxerihunnik: "Turbokuut" klassik impreza, "Fosiil" forester XT, BMW R1100GS.

klemmikas
Postitusi: 35
Liitunud: P, 24 Okt 2010 13:26:24 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#25 Postitus Postitas klemmikas » R, 20 Veebr 2015 17:01:27 +0300

Sulle infoks, et ka Politsei Octaviad on nelikveolised, sama oli nende bemmidega, aga neid enam vist pole.
atv ja muu säärasega eest ära laskmise kohta ei oskagi ma midagi öelda, ise olen probleemseteks pidanud ikka selliseid, kes motikaga või muidu võimsa autoga eest ära sõidavad ja nende pärast on politseil võimsaid ja kiireid autosid tarvis.
Lihtsalt kokkuhoidlikul ajal tundub veider maasturite ostmine, aga ju siis kannatas osta, loodan et on kasu ka siis ja saavad kuskil raskemates oludes paremini tööd teha.

Duster
Guru
Postitusi: 1889
Liitunud: R, 02 Dets 2011 23:44:13 +0300
Asukoht: kehra

Re: Politsei uued masinad.

#26 Postitus Postitas Duster » R, 20 Veebr 2015 21:04:04 +0300

Ma ei poolda idiootsete kiirustega idiootide tagaajamist, see teeb ka jälitajad minusilmis sarnaseks jälitatavaga. Tänapäevaste infosüsteemidega annab kõvasti powerit kompenseerida. Lisaks ei ole see mulle uudis, et neil oli nelikveoliseid masinaid. Ma rääkisin eelkõige mererandade retsijatest, looduskaitsealade retsijatest jne. Kliirens on see, mis oli politseil puudu kuni forekate saabumiseni ja need paar nissani maasurit oli liiga vähe.
Ei ole sitta ilma, on sitt auto :D
Boxerihunnik: "Turbokuut" klassik impreza, "Fosiil" forester XT, BMW R1100GS.

klemmikas
Postitusi: 35
Liitunud: P, 24 Okt 2010 13:26:24 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#27 Postitus Postitas klemmikas » L, 21 Veebr 2015 11:55:12 +0300

Sa võid ju tagaajamisi mitte pooldada, aga mõtle nüüd laiemalt.
Mismoodi politsei karistab neid, keda ta kätte ei saa?
Osava hea advokaadiga tüübi karistamine võib väga raskeks minna, kui teda roolist ei tabata ja just nimelt sellepärast tulebki taga ajada.

Teine põhjus, miks peab taga ajama on see, et kui politsei taga ei ajaks, hakkaks rullnokad kas valenumbrite või üldse ilma numbriteta ringi sõitma ja kui politsei peatab, siis kimataks lihtsalt minema.

Nüüd järgmine küsimus, kas sa Duster tahad,et lastaks mõrvar või muidu mõni sadist või pangaröövel minema?
Põhjusel, kuna tagaajamine on ohtlik, las läheb.
Mida sa oma infokanalitega peale hakkad, kui ohtlik kurjateigja on jooksus ja kihutab võimsa autoga eest ära teadmata suunas?

Või kui mõni kurjategija on vaja kätte saada, vastasel korral teeb ta midagi väga halba ja ei õnnestu teda enam takistada, ehk siis mõtle laiemalt.

Ma olen nõus, suurtel kiirustel tagaajamine on ohtlik, aga see on väga vajalik, sest muidu tekiks liikluses kaos ja anarhia.
Sest politsei kaotaks oma mõjuvõimu, kui ta taga ei ajaks, siis hakkaks kõik rikkujad eest ära sõitma ja see oleks lihtne, kuna politsei ju taga ei ajaks, kuna see on ohtlik.
Nii nad saaks teha, mida tahavad, kuna hirmu vahele jääda pole, valenumber külge või üldse mitte numbrit, kiiver pähe ja minema.

Siis hakkab just nimelt nii juhtuma, nagu siin videodes ja väga massiliselt.

https://www.youtube.com/watch?v=crKCJiOFF-k

https://www.youtube.com/watch?v=ck3qglEAIr4

https://www.youtube.com/watch?v=xjev0XPBw38

https://www.youtube.com/watch?v=FUT10ZyjiiY


Vot siin on nüüd soome politsei, väga õige ja kõva politseinik, samuti on autoks korralik masin Volvo T4, ehk siis õige politseimasin.
Tagaajamine on küll raske, aga roolis olev politseinik on ka väga kõva ja saab motika kätte ning väga õige.
Kui oleks rohkem selliseid ja ka kiiremaid politseiautosid, siis enamus tagaajamisi jääks ära, kuna rullnokad ja pätid teaksid, et nad lihtsalt ei saa eest ära, pole lootustki.

https://www.youtube.com/watch?v=Xmkp22FlLNo

See on mu üks lemmik tagaajamis videosid, kuna nagu juba ütlesin, korralik politseiauto ja väga kõva politseinik roolis, minu poolt igati kiitus talle.
Mina olen igal juhul politsei pooldaja.

Kasutaja avatar
kristjan128
Subaruaff
Postitusi: 76
Liitunud: L, 27 Okt 2012 23:21:49 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#28 Postitus Postitas kristjan128 » P, 22 Veebr 2015 20:03:17 +0300

Mul on ka bike ja sõidan hooajal päris palju, selles videos olev tsiklivend ei oska sõita, sellepärast see Volvo kärakas sabas venis tal, kurvides kallutamist pole ollagi, kehaasend nagu mingi igerik seal rattaseljas. Huvitav oleks teada, kui palju tsiklimehi eest ära laseb ja palju neist kätte saadakse,,,

Duster
Guru
Postitusi: 1889
Liitunud: R, 02 Dets 2011 23:44:13 +0300
Asukoht: kehra

Re: Politsei uued masinad.

#29 Postitus Postitas Duster » P, 22 Veebr 2015 23:27:27 +0300

Tsiklimehe sõiduvõtete jutuga olen 100% nõus. See ongi ehe näide sellest idiootsusest, mida paar posti tagasi mainisin. Selles videos on 2 rullnokka, kes panevad sadu inimesi väga suure tõenäosusega mingi mõtetu pisirikkumise pärast potensiaalsesse ohtu. Kuna antud tsiklimees ei valda tsiklisõitu, siis ilmselt ta muidu ei sõidaks selliste kiirustega liikluses...
Forestere näen mina liikluses politsei käes heameelega, sest politsei ei ole ainult liikluspolitsei. kevadeti ja sügiseti, kui on kruusakad sõiduautodele pea läbimatud ja toosama mõrvar on talus mõrvamas, siis on forekas igaljuhul tõenäolisemalt inimestel appi jõudmas, kui mingi diisel kolmveerandveoline, millel suitsupaki jagu kliirensit. Rohkem ma selles teemas sõna ei võta.
Ei ole sitta ilma, on sitt auto :D
Boxerihunnik: "Turbokuut" klassik impreza, "Fosiil" forester XT, BMW R1100GS.

klemmikas
Postitusi: 35
Liitunud: P, 24 Okt 2010 13:26:24 +0300

Re: Politsei uued masinad.

#30 Postitus Postitas klemmikas » E, 23 Veebr 2015 15:24:39 +0300

mis sul diisli vastu on ja arvad, et forekas ei ole diisel või?

Selles videos oli vaid üks rullnokk ja see oli eest ära sõitja, politsei tegi korralikult oma tööd ja volvo t4 ei ole kuskilt otsast kärakas, vii ennast ennem selle masinaga kurssi, siis kuku seletama.
Paistab, et mõnele ei jõua ikka veel kohale, miks peab politsei taga ajama, mõned ei oska vist eriti laialt mõelda nagu näha.
seletasin küll, mis juhtuks, kui politsei taga ei ajaks ja miks ta peab taga ajama, aga noh mõnele ei jõua ikka kohale.
Oleks minu teha, ma laseks politseile võimsmad masinad osta ja kindlasti 100 patrulli juurde terve eesti peale, siis äkki saab liikluse ka korda.

Mina olen tuline politseikorra pooldaja.

Tekib vägisi kahtlus, et mõnel on siin isu kihutada ja talle ei meeldi, et politsei ei lase tal kihutada.

Vasta