Klubi kleebis?

Kõik toredad ideed on teretulnud!

Moderaatorid: vaska, Axxept

Vasta

Kas klubil võiks olla oma kleebis?

Hääletus lõppes N, 06 Okt 2005 07:48:16 +0300

jah
14
93%
ei
1
7%
 
Hääli kokku: 15

Sõnum
Autor
Kasutaja avatar
TigeTigu
Subaruaff
Postitusi: 91
Liitunud: K, 31 Mai 2006 17:15:43 +0300

#61 Postitus Postitas TigeTigu » K, 23 Jaan 2008 08:37:28 +0300

Ahoi!
Pole selles teemas sõna varem võtnud, kuid minu ettepanek oleks järgmine - teha variant, kus põhi kirja toon on must, kuid .net oleks punane!
Ehk siis ei ole muud vaja teha, kui veidi värve muuta. Siis ehk seaks ka oma autole selle peale, lihtsalt ei taha väga teisi värve autole sisse tuua, kui juba on (valge, punane, must)!

NB! Kui variandi valmis saab, siis saan võtta ka mingi hinna pakkumise - see eeldab muidugi ühist konsensust (suurus, mis värvidega ja kui palju mingit värvi). Et keegi võiks selle enda peale võtta. Hinna saaksin ma arvan hea, kuna käpp sees! Aga, kui kellegil veel selline tutvus siis kasutage julgesti ja saame võrrelda.

PEACE

Keegim
Subaruaff
Postitusi: 85
Liitunud: N, 25 Mai 2006 17:10:56 +0300
Asukoht: TLN / FIN

#62 Postitus Postitas Keegim » K, 23 Jaan 2008 10:33:25 +0300

tervitus!

targutaks kah natuke siia

nimelt kas on ikka eriliselt vaja "NET"-ti toonitada - ehk oleks siiski SUBARU ja SUBARUCLUB rohkem tähelepanu väärivad :P

selgituseks, et oli mul kunagi firma kodulehe aadress, mis lõppes .net'iga
ja mitte kuidagi ei tahtnud mu slaavi keeltegruppi kuuluva kodukeelega partner sellega nõustuda, kuid ka otsest põhjust ta ei väljendanud - seletas vaid et ei meeldi ja pole hea ja kas ikka kuidagi muudmoodi ei saaks jne. jne. jne
läks mul endal ikka pikk aeg mõistusele vastuvõetava põhjuse leidmiseks, et mis sellel siis nii valesti oleks :roll:

eelmisest aastast lõpetasin .net'i kasutamise ning alles siis jõudis mul kohale põhjus, miks see "net" mõnele slaavi rahvuse esindajale hästi ei meeldinud :wink:
Viimati muutis Keegim, K, 23 Jaan 2008 12:24:59 +0300, muudetud 1 kord kokku.
nelivedu ei hoia kedagi teel - pidurdusmaa lõpeb vaid kaugemal põllul :)

Kasutaja avatar
vaska
Lumelendur
Postitusi: 3608
Liitunud: L, 08 Jaan 2005 05:19:28 +0300
Asukoht: Tallinn

#63 Postitus Postitas vaska » K, 23 Jaan 2008 11:40:45 +0300

Huvilisele tuleb ikka pikk url ette näidata, muidu jõutakse jumalteab kuhu ... näiteks .com lehele. Mul ei ole selle vastu midagi kui mõni riiulifirma subaruclub.ee domeeni eest oma pea panti paneb, aitan nobeda regamisega kui mõni vabatahtlik omanik/osanik/jms firma andmed PS-i viskab.
Teemasse tagasi pöördudes, lähipäevadel peaks kätte saama uue portsu kleepekaid - kes soovib võib teada anda (must+kuldne, mitmes mõõdus).
I've got AWD and i'm not afraid to use it!

Keegim
Subaruaff
Postitusi: 85
Liitunud: N, 25 Mai 2006 17:10:56 +0300
Asukoht: TLN / FIN

#64 Postitus Postitas Keegim » K, 23 Jaan 2008 13:07:20 +0300

... mainisin vaid "net"-i keelelist kõla ja tähendust näiteks slaavikeelsetele kodanikele, kes ise internetti ei kasuta, kuid visuaalset reklaami märkavad küll :roll:
isiklikult ei suhtu kellessegi halvemini ja arvan, et ka siin on klubi liikmete, külaliste ja fännidena üsna palju vägagi normaalseid ja edukaid tegelasi, kelle kodukeel ei pruugi eesti keel olla

... ja pikk url peaks Eestis niikuinii juba huvilistele tuttav olema või leiab selle kiirelt misiganes otsingumootori kaudu

samas kui ületada riigipiir, siis pigem võiks olla net'i asemel EST ja kõigil peaks selge olema millega tegu
näituseks: http://www.subaruclubfinland.net/
nimelt põhjanaabrid ei kasuta üldse oma logos netiaadressi, kuid klubi logo järgi on kõik selge, et mille ja kellega tegemist
Soomes on tegemist tasulise liikmelisusega ja sellega kaasnevad ka otseselt ja oluliselt tuntavad privileegid koostööpartnerite teenustes, mis tavaliselt katab liikmete aastamaksu kordades
... aga võibolla see on jällegi nende rahvuse eripära :roll:

iseenesest pole mul aga vähimatki plaani olnud klubi algse logo kallale kippuda - olen lihtsalt põhimõtteline vastane igasugustele "EI"-plakatitele misiganes keeles :)

kokkuvõtteks - oma arvamuse õigsusele ei pretendeeri ja kellelegi miskit tõestada pole plaaninudki :)

PEACE!
nelivedu ei hoia kedagi teel - pidurdusmaa lõpeb vaid kaugemal põllul :)

Kasutaja avatar
TigeTigu
Subaruaff
Postitusi: 91
Liitunud: K, 31 Mai 2006 17:15:43 +0300

#65 Postitus Postitas TigeTigu » K, 23 Jaan 2008 15:54:52 +0300

Oook, vist sõitsin räigelt juba olemas olevasse teemasse sisse ja koht kust tellimas juba olemas. Siiski aga säilib huvi logo vastu kus on tekst mustaga ja .NET punane. Et kui see mis siin mitmes variandis oli on siiski lõplik variant, siis oleks selle teostajale palve, et teha ka minu soovidele vastav värvilahendus ja siia üles panna - värvide vahetamine ei tohiks ju väga raske olla. Kindlasti oleks sellise lahenduse kasutajaid veel.

Ette tänades

Kasutaja avatar
Annu
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 112
Liitunud: P, 30 Jaan 2005 20:08:29 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

#66 Postitus Postitas Annu » E, 28 Jaan 2008 15:00:21 +0300

minagi loobuks igasugusest NET sõna toonitavatest värvidest, sest meil ei ole vaja teha millegi analoogi ja antud juhul see just seda oleks, sest päris mitme klubi kleebis on just sellises formaadis...

Rein
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 235
Liitunud: E, 15 Okt 2007 20:56:12 +0300
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

#67 Postitus Postitas Rein » E, 28 Jaan 2008 16:39:09 +0300

Tegelikult oleks väga ilus ka klassikaline subarukollane.

Kasutaja avatar
vaska
Lumelendur
Postitusi: 3608
Liitunud: L, 08 Jaan 2005 05:19:28 +0300
Asukoht: Tallinn

#68 Postitus Postitas vaska » E, 28 Jaan 2008 21:23:46 +0300

Tehke väike pildimaterjal oma nägemusest, üritaks need printfailiks teha - ma arvan, et saame jutule kindlasti.
I've got AWD and i'm not afraid to use it!

Kasutaja avatar
mmh
Postitusi: 21
Liitunud: R, 25 Jaan 2008 20:01:49 +0300
Asukoht: Tallinn

tagatulede valgus näib viivat neid kuskile kaugele

#69 Postitus Postitas mmh » E, 28 Jaan 2008 23:55:46 +0300

kirjutan siis ka, et mis ma arvan. et sinine ja kollane on mõlemad koledad värvid ja mulle ei meeldi :D aga mitte sellest ma ei taht rääkida ja kuna nad subaru värvid on, siis on sinine-kollane kujundus suht aktsepteeritavad.
muidu mul igast mustvalged asjad ja need kirjadega meeldivad natuke rohkem, see, mis teema esimesel lehel on ja näeb samasugune välja kui foorumi ülaservas, ei sobi auto pääle kuidagi ja värvid pisut kas lahjad või.. noh, kleeps peaks olema selline poolenisti neutraalne. viisakas suhteliselt. mitte mingi kole värviline lärakas keset autot.

kuna foorumit keegi kuskile teisele aadressile tõenäoliselt tõsta ei taha, oleks ilus, kui kleepsul oleks jah foorumi aadress. ja .net lõpp ka, teatavasti eestlane on isekas inimene ja slaavlaste pääle suurt ei mõtle. võib olla ka selgitus, et eesti subaru foorum, kuigi kui on näha, et internetiaadress ja eesti numbrimärgiga autol, siis võib arvata, et eesti subaru foorum asub sel aadressil. sest mingit väljamaa foorumi kleepekat ei oleks mõtet oma autole niikuinii panna. miks eesti oma on, et identiteet ja kogukond ja meie-efekt, kokku hoidmine. kunagi oleks vägev näha seda aadressi näiteks subaruclubestonia.ee nime all näiteks. nagu subaruclubfinland.com jne. või eestisubaruklubi.ee oleks veel ägedam, aga paratamatult tunduvad inglisekeelsed asjad olema populaarsemad. loodetavasti ei taha keegi rõhuda autentsusele ja hakata jaapani keeles seda kirjutama. kuigi internet õnneks või kahjuks vist ei lubagi muud pääle meile tuntud tähekujude.

tõenäoliselt kõigil lemmikvariandid olemas ja välja valitud vmt, aga pakun veel mõned ideed, ehk ikkagi kunagi läheb vaja. kui teete särke vms veel.

Pilt
[lugesin siit seda .net üle arutelu ja tegin hoopis sellise variandi. aga üldiselt võiks seal ka subaruclub.net kirjas olla. lihtsalt tavaline must valgelt taustal või valge mustal taustal. saaks tagumisele klaasile kleepida näiteks, formaat ka selline]

Pilt
[veidi värvilisem variant. iseenesest võiks SUBARUCLUB olla ka mingi oranzi variandina või kindlasti paljudele meeldiks sinine.. et see punase toon äkki ei sobi paljudele autodele. aga läbipaistva tausta peal ei mõjuks ta sellise kandilise plärakana, oleks kiri lihtsalt ja see 'eesti subaru foorum' lihtsalt selgituseks, mis võib olla, aga ei pea olema. üldse need variandid on head, kus .net on kirjutatud natuke eraldi subaruclub-ist, lahendab selle probleemi, et kas näidata, et on klubi või netiaadress. vahepealne jääb. just meenus, et jätsin punkti pärast club-i, äkki peaks enne net-i käima. aga ehk pole ka oluline.]

Pilt
[no see variant näiteks särgi jaoks vms. lihtsalt näide, mingi lihtsalt google-iga leitud pilt ja natuke töödeldud. et ei pea eriti keeruline olema vms. mustvalge on hea ja lihtne ja klassikaline, ei pea kaklema, et kellele mis värv ja.. ja et okei, sinine ja kuldne näiteks küll, samas, kõik subarud ei ole sinise ja kuldsega ka. ja siis alla klubi logo näiteks.]

et misiganes kleepsu varianti te ka ei valiks või pole juba valinud, tehke ilus ja korralik, et ei peaks viitsadat eri kleepsuseeriat pärast tegema, et kestaks kaua ja oleks palju autosid ühesuguste kleepsudega :)

Keegim
Subaruaff
Postitusi: 85
Liitunud: N, 25 Mai 2006 17:10:56 +0300
Asukoht: TLN / FIN

#70 Postitus Postitas Keegim » T, 29 Jaan 2008 15:23:29 +0300

kas ainult eelviimase malli sedaankerega Impreza on Subaru sünonüümiks, et just selle pildiga särk peaks olema paaril järgmisel suvel moepidiks? :roll:
nelivedu ei hoia kedagi teel - pidurdusmaa lõpeb vaid kaugemal põllul :)

Kasutaja avatar
mmh
Postitusi: 21
Liitunud: R, 25 Jaan 2008 20:01:49 +0300
Asukoht: Tallinn

#71 Postitus Postitas mmh » T, 29 Jaan 2008 15:45:20 +0300

ei, see näide lihtsalt, kui suvaline subarut kujutav pilt teha mustvalgeks, et paremini silma paistaks ja selge ja ühtlasi lihtne välja näeks. ise üldse ei propageeri mingisugust üht stiili subarute kasutamist logodel või kleebistel või piltidel, nagu impreza STI olekski ainus subaru ja kui keegi, kes autodest midagi ei tea, teistsugust näeb, vajub tal mokk maani, et "aaaaa, kõik ei olegi sellised või".

antud juhul olin laisk, tahtsin subaru pilti, google.com andis sellise ja kasutasin seda siis.

heintzz
Postitusi: 44
Liitunud: P, 11 Nov 2007 19:54:24 +0300

#72 Postitus Postitas heintzz » K, 15 Okt 2008 23:26:50 +0300

Kisuks siis vana teema ülesse korra.Kas siis on mingid kleepsud välja mõeldud?Ma mõtlen just mingid foorumi kleepsud.Et kui on siis tahaks ka :P Tean muidu et saaks igalpoolt seda tellida aga võiks ikka ju kõigil ühesugused olla :lol:

600MTA
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 458
Liitunud: T, 14 Sept 2004 16:09:55 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

#73 Postitus Postitas 600MTA » N, 16 Okt 2008 18:14:33 +0300

Endiselt olen vist mina ainus kes kleebiskandjal juba mitu head ( 3 või 4 ) aastat Subaruklubi tagasõitjatele reklaaminud :))


Siin lehel ka meeldetuletuseks mu auto tagaklaas ;)
viewtopic.php?t=349&postdays=0&postorder=asc&start=0

Kasutaja avatar
erx
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 253
Liitunud: P, 05 Aug 2007 23:52:25 +0300
Asukoht: Rapla

#74 Postitus Postitas erx » N, 16 Okt 2008 19:07:27 +0300

eks neid on siin ikka päris mitu :wink:
Subaru Impreza
VW Golf II 1.8 GTI 16v

heintzz
Postitusi: 44
Liitunud: P, 11 Nov 2007 19:54:24 +0300

#75 Postitus Postitas heintzz » N, 16 Okt 2008 20:08:59 +0300

Aga mingisuguse siis ju võiks välja mõelda.Teeks esiteks juba foorumile ka promo ju kui äkki nt. mõni subaru omanik pole sellest kuulnud.

Vasta