Eesti Subaru Foorum :: subaruclub.NET

Vaata ja loe. Vaheta kogemusi või muljeta niisama.
Tänane kuupäev Teisipäev, 25 Juun 2019 08:31:54 +0000

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 39 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev, 17 Jaan 2019 17:53:52 +0000 
Eemal

Ülevaatuseks kiirelt üle täristatud summuti lekib ilmselt taas keevise kõrvalt. Juba tegemise ajal tundus see kilplase tööna, aga kuna VAG grupi pütte, mida tööjuures leidub, ühtegi sobivat tähele silma ei jäänud, siis proovisin vana lappida. Pole varem väga keevitanud. Saatsin keevitajast sõbrale pildi keevitusaparaadist, et näed, selline aparaat on mul siin ja panin massi külge juba. Aga, et mis edasi? :D Mõned näpunäited ja lisandunud keevise avad hiljem hakkasin midagi sinna "s*ttuma". Eks nüüd selle "***" koha kõrvalt on taas plekk läbi. Lisan hiljem pilte ka kui aega selleks leian.

Pikk jutt, aga millist pütti sinna nüüd siis paigaldada - õigemini, kust seda otsida? OE pütt on pihlakapüssi laadse otsaga, et äkki jätkaks ikkagi selle ca 60+mm otsaga pütiga. Aga mul pole õrna aimugi, kust neid leida.

Minu auto tagumisele pütile on huvitav featuur lisatud, mida ma pole eladeski ühelgi autol näinud. Nimelt kummitrippide kinnitused on otsast keermestatud mutritega kinnitamiseks. No, et ikka "ralli" vastu peaks?

Et ma ei eelda, et lugejad oskaksid ennustada, mis mul seal paigaldatud on, aga juhatage mind subaru varuosade poole. :)
EDIT: Eelistatult Tartus!

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Neljapäev, 17 Jaan 2019 23:09:23 +0000 
Eemal
Sõõrikujoonistaja
Kasutaja avatar

Roland, ma võin ju sulle simonsi universaalsed pütid myya ,nagu mu enda auto all on :) või tule tallinna teeme otsastlõpuni uue värgi alla :)

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Reede, 18 Jaan 2019 19:13:30 +0000 
Eemal

Soh.

Nu enne pole aega kui üks mu korraldatav üritus läbi saab. https://youtu.be/WrFhqp9IgxE
Aga võiks selle võib-olla plaani võtta küll. Ehitaks midagi, mis parajasti müdiseb, aga ei oleks nii palju lärmav kui praegune.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Reede, 18 Jaan 2019 20:46:05 +0000 
Eemal
Guru
Kasutaja avatar

See on väärt üritus. Kahjuks jäin regamisega päeva-paar hiljaks :( kohad täis...
Oleks forester sti mäkke saatnud hää meelega... oh well, what ya gonna do :cry:

Pilt

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Laupäev, 19 Jaan 2019 23:38:38 +0000 
Eemal
Sõõrikujoonistaja
Kasutaja avatar

Kivikas kirjutas:
Soh.

Nu enne pole aega kui üks mu korraldatav üritus läbi saab. https://youtu.be/WrFhqp9IgxE
Aga võiks selle võib-olla plaani võtta küll. Ehitaks midagi, mis parajasti müdiseb, aga ei oleks nii palju lärmav kui praegune.

no meil suht samad mootorid, teeks sulle sarnase lahenduse nagu mul :) täiesti legaalne ja toimiv asi :)

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Pühapäev, 20 Jaan 2019 01:45:25 +0000 
Eemal

Tubaru. Usu, minagi imestasin. Kartsin veel, et ei saa kriitilist massigi kokku, rääkimata veel ilmast.

Toivo. Kõlab hästi. Aga jah. Peale Uphilli vaatame seda asja.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 04 Mär 2019 18:05:10 +0000 
Eemal

Soh, see UpHill Snow Drag sai mööda. Kõik läks nii hästi, et olime ajakavast maru palju ees ja eks mõistetavalt oli ka pahaseid inimesi, kes finaalideks kohale end sättisid. Aga no mis ma ikka teen, kui ajakavasse arvatud õhk tehniliste viperuste jaoks osutus ebavajalikuks, et mitte öelda üleliigseks. Krt pole mul ühtegi üritust olnud, mis nii hästi sujunud oleks.

Aga. Nüüd peab siis mõtlema, mis selle subsikuga saab. Eile tuli lõunas lund jälle ja sai küljetatud nii nagu homset ei oleks. Oli mõnus. Kas Tartumail ka keegi summuti ehitust mõistliku hinnaga foorumlasele pakub? Toivo juurde ma vist niipea ei jõua, kuigi no mine tea. Mõtlen sellelegi variandile.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Teisipäev, 09 Apr 2019 16:13:47 +0000 
Eemal

Hetkel jääb Subaru uut talve ootama. Seega jäävad summuti tööd ka sügisesse. Suveauto tõin peidust välja ja valmistun selle sõiduks ettevalmistustega. Korra käisid ka müügi mõtted peast läbi, aga vaatab järgmise talve eel seda asja.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 15 Mai 2019 11:20:29 +0000 
Eemal

Põhimõtteliselt võib sellele autole teha pakkumisi oma hinnanägemusest. Vigadest võiks välja tuua, et see summutisüsteem tuleks korralikuks teha ehk tagasummuti püti võiks vahetada mingi toote vastu, mis ei lõugaks niimoodi. Kui see aga ei häiri, siis ÜV läbis puhtalt sellegagi - seda jagub järgmise talveni. Kindlustuse teeb uus omanik. Taga uued kettad ja klotsid kogu ring (Textar), õli vahetatud talvel, kes soovib, vahetab uuesti. RV pump lekib torude tihendite vahelt. Kuna mul suvel seda autot kasutusse ei olnud vaja võtta, siis jäi tegemata. Tuled ja viled töötavad. Hinnasoov üle 1k €. Vahetusi ei soovi. Kere heas seisukorras rooste mõttes. Kriime ja kraapse leiab. Auto asub Tartus. pakkumisi võib teha rkivitare@gmail.com. Meilitsi saan hetkeolukorrast pilte saata.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 39 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis