Eesti Subaru Foorum :: subaruclub.NET

Vaata ja loe. Vaheta kogemusi või muljeta niisama.
Tänane kuupäev Esmaspäev, 20 Nov 2017 08:32:09 +0000

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 11 Sept 2017 10:37:16 +0000 
Eemal

Hei.

Leidsin ebayst sellise asja (http://www.ebay.com/itm/3-Car-HUD-Head-Up-Display-OBD2-II-Speed-Warning-System-Fuel-Consumption-X6-HM-/401299715723?hash=item5d6f53b68b:g:iOQAAOSwsW9Y3Jup&vxp=mtr) kuid ei tea kas see asi reaalselt toimiks ka?

Sest sooviks teada palju mul keskmine on ja hetkeline kütuse kulu kui turbokaga sõida, või kannataks parda arvuti peale kuidagi aretada?

päikest.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 11 Sept 2017 17:32:26 +0000 
Eemal
Lumelendur
Kasutaja avatar

See arvestab kahte asja, mida ODB2 välja pajatab. Momendi kütuse kogust paagis ja sees olles ühe sõidu läbitud kilomeetreid. Midagi täpsemat ta vist ei räägi, sama kalkulatsiooni saab ka mõne nutikama äpiga ja OBD2 BT plönniga.
Ma mingit sarnast analoogi olen katsetanud ja vanemate masinatega erilist detailsust ei saavutanud. Näitas suhtelist aiateivast.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 11 Sept 2017 18:04:30 +0000 
Eemal

vaska kirjutas:
See arvestab kahte asja, mida ODB2 välja pajatab. Momendi kütuse kogust paagis ja sees olles ühe sõidu läbitud kilomeetreid. Midagi täpsemat ta vist ei räägi, sama kalkulatsiooni saab ka mõne nutikama äpiga ja OBD2 BT plönniga.
Ma mingit sarnast analoogi olen katsetanud ja vanemate masinatega erilist detailsust ei saavutanud. Näitas suhtelist aiateivast.

okei. ma mõtlen miskit sellist sest telefoni muuks otstarbeks vaja et oleks koguaeg hetkeline kulu olemas. :) ise avastasin täna ennem kui auto treilaga minema saatsin et kui pöörded alla 3k hoida siis on veel päris hea sõita. ehk siis saab ka ökotada. :)

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Teisipäev, 12 Sept 2017 22:13:40 +0000 
Eemal
Lumelendur
Kasutaja avatar

krõll kirjutas:
vaska kirjutas:

okei. ma mõtlen miskit sellist sest telefoni muuks otstarbeks vaja et oleks koguaeg hetkeline kulu olemas. :) ise avastasin täna ennem kui auto treilaga minema saatsin et kui pöörded alla 3k hoida siis on veel päris hea sõita. ehk siis saab ka ökotada. :)

Kulu on emotsioon. Harju sellega.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Teisipäev, 12 Sept 2017 22:44:44 +0000 
Eemal

Olen eelnevalt omanud 2005a 3.0l 180kw outbacki ja ma tean et need kulutavad bensiini ilusti. :)
Lihtsalt seal oli mul võimalus koguaeg näha palju hetkeliselt kulutab ja sellepärast sooviks ka nüüd seda näha foresteris.
Kuigi praegu on forester Autospiritis kasko korras, sest mustamäe teed lõpetasid esimese õõtsa mingit moodi ära ja tänu sellega külekarbi laienduse, logari, rehvi sõi korralikult ja minu ilusaid OZ velgi lihvis seest õhemaks. :(

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 13 Sept 2017 16:43:19 +0000 
Eemal
Lumelendur
Kasutaja avatar

krõll kirjutas:
Olen eelnevalt omanud 2005a 3.0l 180kw outbacki ja ma tean et need kulutavad bensiini ilusti. :)
Lihtsalt seal oli mul võimalus koguaeg näha palju hetkeliselt kulutab ja sellepärast sooviks ka nüüd seda näha foresteris.
Kuigi praegu on forester Autospiritis kasko korras, sest mustamäe teed lõpetasid esimese õõtsa mingit moodi ära ja tänu sellega külekarbi laienduse, logari, rehvi sõi korralikult ja minu ilusaid OZ velgi lihvis seest õhemaks. :(

Põhimõtteliselt Torque peal on mingi lisamoodul tasuta allalaetav kütusekulu arvutuseks, aga ma pole seda veel testinud. Kunagi jõuab vast.

Üles
 Profiil  
Vasta tsitaadiga  
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis