M: Subaru Legacy 2.2 100kw 1991 universaal.

Strictly business.

Moderaatorid: vaska, Axxept

Vasta
Sõnum
Autor
Pinko
Postitusi: 6
Liitunud: K, 04 Mai 2016 18:46:36 +0300

M: Subaru Legacy 2.2 100kw 1991 universaal.

#1 Postitus Postitas Pinko » L, 21 Okt 2017 18:06:07 +0300

Tervist!
Vedeleb suvilas üks 1991 aasta legacy universaal, oma kohale ta sõitis.
Kunagi kui 90a lõpupoole see meie persesse tuli, tehti mootorile kap remont, kuna sugulane tõi mul neid subaruid maale siis saime igati hea isendi. 4x elektri aknad, el katuseluuk.
Kere on tal mäda nagu neil kõigil.
Neljas käik viskab välja, bena näidik ei tööta ja aeglusti samamoodi. Läbisõit on 400 tuhhi. Aga mootor nurrus ilusti. Edasi läks väga nobedalt.
Kõik kõlarid vahetatud, kont tühi. Ees hella lisatuled millest ühel klaas veits katki.
Mingi mõned aastat tagasi vahetati kõik pritse pead ära. Kuna üks andis saba. On vahetatud ka sidur miski 30 tuhat kilomeetrit tagasi.
Sest aastatid tagasi sai sellega üht võssa kasvand toyota kaubikut tiritud ja sidur mis niigi oli juba minemas andis peale mitte veerevate sildadega kaubiku vedamist uude paika saba.
Aga oma töö tegi ta siiski ennem lõpuni.
Seda vedas nagu nalja, oleks tal keresse ka nii palju pandud kui tehnikasse oleks see auto mul endiselt igapäevases kasutuses.
All on miski valuvelg, kärgi. Vedeleb veel teine paar plekkvelgi ja originaal ilukilpe, millest tugevamaid ma pole kohanud.
19a jooksul mis auto meie suguvõsas on olnud, pole keegi neist jagu veel saanud.
Müün auto tervikuna, koos valude ja asjadega. Kui just ei tule muud head pakkumist.
Kindlasti peab kohe ümber regama jne, nagu ikka.
Passis seisis ,et ülevaatus lõppes 07.2016.
Võtmeid,pulte,immosi kõike on kaks eksemplari. Ühed korralikud, teised päevi näinud(pildil).

Asukohaks on Läänemaal, Haapsalust veidi rohuküla poole sõita.

Mõned pildid autost: https://imgur.com/a/5bvUr

P.

Vasta