M: Subaru Justy 1987 4WD

Strictly business.

Moderaatorid: vaska, Axxept

Vasta
Sõnum
Autor
r0ma
Postitusi: 1
Liitunud: N, 22 Okt 2009 16:08:48 +0300

M: Subaru Justy 1987 4WD

#1 Postitus Postitas r0ma » R, 13 Nov 2009 00:40:56 +0300

Panen müüki oma talvise mänguasja. Tegemist 1987 aastal toodetud Subaruga, millel kui ma eksi on 44kW ja 1.0l mootor, mille krooniks on neli vedavat ratast. Kägukangi peal on moodne lüliti, millest saab valida, kas veavad esimed rattad, või on nelikvedu. Mootor ja veermik heas korras, auto sõidab ideaalselt, ja on väga hea juhitavusega. Kui kellegil soov talveks jäärajale vms. autot, siis minuarust ideaalne auto selleks.

Autoga saab kaasa palju varuosasid, (vajadusel võin hankida doonori pealt veel juppe) olemas on igasuguseid rehve ja mõned veljed. Autos on sees makk, mis jube hästi kasette ja raadiot mängib. Ainuke miinus on iseenesest mõistetavalt rooste, mis on teinud liiga põhjale, kõrvalistuja poolne põrand üsna roostes ühest nurgast( lähiajal keevitan uue korraliku põhja sinna), eks seda leidub veel siin-seal. Puudub ülevaatus ja kindlustus.
Plaanisin auto tegelikult ise tänava legaalseks teha, ja sellega talvel lustida, kuid täiesti ootamatult saabus TäPe ka meie õuele, ning pean suure kahjutundega oma mänguasjast loobuma.

Hinda on mul raske öelda, nii et ootaks Teie poolset pakkumist, kes parema hinna pakub, saab auto endale. Kindlasti ei ole mõtet pakkuda kommiraha, sest olen auto peale kulutanud suhteliselt palju omapoolset finantsi ning aega. Äärmisel juhul võiksin auto vahetada millegi huvitava vastu, näiteks kaherattalise, ühesõnaga nagu siin kombeks öelda- "vaatan kõik pakkumised üle."

Mõned pildid ka:

Pilt

Pilt


Pilt

Kui on miskiseid küsimusi- küsige, vastan meeleldi.

Tee oma pakkumine PS-i, või telefoni teel.

Roman
55651753

Vasta