Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

Strictly business.

Moderaatorid: vaska, Axxept

Sõnum
Autor
ir
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 376
Liitunud: K, 11 Mai 2005 10:05:06 +0300
Asukoht: Harjumaa

#16 Postitus Postitas ir » K, 28 Jaan 2009 14:56:53 +0300


tasub müüalt küsida pakumist kui otse paypal kontole maksta, ilma et ebay oma raha saaks ja pakile väiksem summa panna , siis ei tule tolli.
tolli vaba peaks kusagil 700eek olema.
põhiline on suhelda müüaga :) teha siin foorumis mingi "group buy".
Tollivaba on 1.12.2008 150 EUR-i
http://www.emta.ee/?id=24772&tpl=1026

parimat

Kasutaja avatar
kronja
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 236
Liitunud: E, 26 Nov 2007 20:32:12 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

#17 Postitus Postitas kronja » K, 28 Jaan 2009 15:01:29 +0300

KungLao kirjutas:kaks kohta müüat:
http://search.stores.ebay.co.uk/Asi-Spo ... 59QQsofpZ0

http://search.stores.ebay.co.uk/ZENARac ... 69QQsofpZ0

tasub müüalt küsida pakumist kui otse paypal kontole maksta, ilma et ebay oma raha saaks ja pakile väiksem summa panna , siis ei tule tolli.
tolli vaba peaks kusagil 700eek olema.
põhiline on suhelda müüaga :) teha siin foorumis mingi "group buy".

summad kuni 150eur on igal juhul tollivabad.

tänud linkide eest, panen selle poe bookmarkidesse...
skype: kronja
aerial video, photo and broadcast: http://kronja.com

KungLao
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 398
Liitunud: N, 20 Juul 2006 19:33:54 +0300

#18 Postitus Postitas KungLao » K, 28 Jaan 2009 15:03:16 +0300

siis on ju vapse hea, kuigi ega postitöötajad vist ise ka ei teadnud selles 150eur midagi kui 700eegust rääkisid.

Kasutaja avatar
kronja
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 236
Liitunud: E, 26 Nov 2007 20:32:12 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#19 Postitus Postitas kronja » T, 03 Veebr 2009 02:00:54 +0300

sitad kogemused vist kah siia? selline pood nagu flat4online.co.uk

siin pikem jutt inglise keeles:
http://kronja.osteopathy.ee/fun_wr/flat4online.html

lühidalt - räme valu on see delivery värk (valusalt võtab aega), ja kui saadki lõpuks kätte siis pole kindel, et õige asi.. mu teada m-tech oli samamoodi hädas nendega.. samas, kui kaks-kolm kuud oodata viitsid siis asjad ikkagi saad...
skype: kronja
aerial video, photo and broadcast: http://kronja.com

Kasutaja avatar
JP
Guru
Postitusi: 1618
Liitunud: P, 07 Aug 2005 11:56:41 +0300

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#20 Postitus Postitas JP » T, 03 Veebr 2009 11:17:19 +0300

kronja kirjutas:sitad kogemused vist kah siia? selline pood nagu flat4online.co.uk

siin pikem jutt inglise keeles:
http://kronja.osteopathy.ee/fun_wr/flat4online.html

lühidalt - räme valu on see delivery värk (valusalt võtab aega), ja kui saadki lõpuks kätte siis pole kindel, et õige asi.. mu teada m-tech oli samamoodi hädas nendega.. samas, kui kaks-kolm kuud oodata viitsid siis asjad ikkagi saad...
Ma ise ostin suunad kunagi sealt, siis tulid küll suht norm ajaga kohale. Kuid eks see oli ka "mainstream" kaup.
Impreza GT MY98 (ex)
Impreza WRX MY07 (ex)
RS MY17 MLC edition

Kasutaja avatar
M-Tech
Guru
Postitusi: 704
Liitunud: R, 30 Dets 2005 21:46:53 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#21 Postitus Postitas M-Tech » T, 03 Veebr 2009 15:35:08 +0300

Ma olen sealt Flat4Online.co.uk juba vist vähemalt 5 või enam korda tellinud.
Algul tuli ka vist paari nädalaga kohale esimene asi aga ülejäänud asjad hakkasid kõik venima.
Kollektor tuli vist 3 kuud. Strutbar-id tellisin nüüd eelmise aasta oktoobris või novembris, siia maani ootan veel.
Maili teel isegi suhtleb. Esimene pakk läks ilmselt kõigi eelduste kohaselt postis kaduma, kui ta jutt tõde on.
Küsis kas tahan raha tagasi, tol hetkel ütlesin, et tahaks ikka strutbare saada ja enne kevadet nii kiiret ka pole, et las siis postitab uuesti.
Selles suhtes, et tüübile meeldib veidi luisata postitamisaegu. Et stiilis 1,5 kuud tagasi pani posti ja siis kui lõpuks asja kätte saad on ilusti nöäha mingi 3-4 päeva tagasi UK-st väljapostitamise kuupäev.
Tema äri on selles, et võtab kliendilt raha, selle raha eest tellib tootjalt /hiinast vastava jupi, ootab slele UK-sse ja siis paneb selle sinu poole teele.

Kindlasti tekib teil küsimus, et miks ma ühte ämbrisse juba 3x astunud olen?
Aga mis seal salata, kohati on hinnad head ja saatekulu on seal samas hinna sees.
Tuleb lihtsalt selle väikse raha säästu nimel leppida 2-3 kuud ooteajaga.
Odavate asjade juures see enam loomulikult ära ei tasu.
Strutbare tellides lootsin lihtsalt, et EHK on asjad paremaks läinud.
Aga nagu näha on ainult hullemaks läinud.
Subaru Impreza GT MY99
M-Tuning.ee - Autohooldus ja Performance lahendused
info(ät)m-tuning.ee | 57 44 55 66 | Tallinn

Type RA
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 254
Liitunud: P, 09 Dets 2007 23:06:43 +0300
Asukoht: Tartu

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#22 Postitus Postitas Type RA » T, 03 Veebr 2009 21:12:03 +0300

Heh, nalja värk on see kolm kuud oodata :) ise ootan enda pudinaid eelmise aasta Mai kuust.
Esimesed tellimused tulid tõesti kiiresti kohale, aga mida kallimaks kaup läheb seda rohkem viivitatakse.
Mai kuus sai neilt aju tellitud, siis mingi aeg selgus , et see vend kelle käest tema tellib on tema rahadega kadunud. Selles suhtes on muidugi vend viisakas, et vähemalt maili teel suhtleb ja jagab infot, et kui kaugel asjad on ja võtab ise ühendust, mitte ei pea ise kirjadega pommitama. Lõpuks, kui aju ikka ei saa, siis pakkus ise , et äkki tahan midagi muud. Nüüd siis ootangi kuni mu sidur ja muud pisipudinad jõuavad. Igaljuhul andis lootust, et see Esmaspäev peaks viimased asjad jõudma ja lubas posti visata. Eks näis kuna jõuavad.

Kasutaja avatar
M-Tech
Guru
Postitusi: 704
Liitunud: R, 30 Dets 2005 21:46:53 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#23 Postitus Postitas M-Tech » K, 04 Veebr 2009 11:17:29 +0300

Mul siis vedas, et otsutsasin eelmise aasta algul oma auto aju otse tootjalt tellida.
Kuu ajaga oli asi kohal ja ammu auto sõidab sellega. Sellest kuust ajast 2 nädalat ootas aju valmistaja korpuste tootjalt kaupa.
Ma eile saatsin uuesti maili talle, kuna juhuslikult meenusid need strutbarid. Õnneks summa ei ole väga suur (~1500.- eek) aga piisav raha seegi.
Subaru Impreza GT MY99
M-Tuning.ee - Autohooldus ja Performance lahendused
info(ät)m-tuning.ee | 57 44 55 66 | Tallinn

Subsik SW
Postitusi: 38
Liitunud: T, 25 Mär 2008 22:20:33 +0300
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#24 Postitus Postitas Subsik SW » P, 22 Veebr 2009 18:05:36 +0300

Tellisin ka 12.detsember Flat4onlinest osasid. Alguses maili teel vastas, et õõtsa puksid ja mootori padjad on laos olemas. Kui raha ära maksin, siis ilmus kiri tellimusele, et ootan kaupa tehasest. Kui jaanuari lõpuks asju ei olnud endiselt, siis hakkasin juba peale käima ja mailima pea üle päeva. Siis pakkusin juba variante, mida selle raha eest temalt saada, et päris ei kaotaks oma raha. Saime Scottiga siis kaubale, et saadab 15£ odavama sidurikomplekti.
Praeguseks sidur käes (raha ei kaotanud otseselt), aga sidurit hetkel nagu vaja ei olnud, raha ikka kinni. Tellitud asjad jäid saamata. Rohkem küll sealt ei telli ja ei soovita ka teistel seda teha, kui just ei soovi paari järgmist kuud oma asju taga ajada:)))
Impreza STI, 2002

projix
Postitusi: 27
Liitunud: R, 20 Veebr 2009 13:54:22 +0300

Re:

#25 Postitus Postitas projix » E, 23 Veebr 2009 13:44:57 +0300

KungLao kirjutas:kaks kohta müüat:
http://search.stores.ebay.co.uk/Asi-Spo ... 59QQsofpZ0

http://search.stores.ebay.co.uk/ZENARac ... 69QQsofpZ0

tasub müüalt küsida pakumist kui otse paypal kontole maksta, ilma et ebay oma raha saaks ja pakile väiksem summa panna , siis ei tule tolli.
tolli vaba peaks kusagil 700eek olema.
põhiline on suhelda müüaga :) teha siin foorumis mingi "group buy".
Paar täpsustust:
1) Ebay saab oma raha selle eest, et müüja paneb asja üles sinna.
2) Kui sa üritad väljaspool eBay-d eBay-s müüdava kaubaga kuidagi transaktsiooni teha, siis eBay paneb su accoundile banni peale. Kuna kõige tähtsam on feedbacki hulk seal, siis on see suht pointless.
3) Kohe ei pea maksma, võid ju müüjaga enne hinda kaubelda natuke ja pärast osta, see on täiesti lubatud. Loodetavasti mõtlesid just seda.

Lihtsalt soovituseks, et keegi ämbrisse ei astuks.

KungLao
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 398
Liitunud: N, 20 Juul 2006 19:33:54 +0300

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#26 Postitus Postitas KungLao » T, 24 Veebr 2009 00:20:49 +0300

mõtlesin just ebay välist kauplemist, müüatel on sageli üleval ka msn aadressid.

Kasutaja avatar
kronja
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 236
Liitunud: E, 26 Nov 2007 20:32:12 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#27 Postitus Postitas kronja » T, 24 Veebr 2009 01:39:31 +0300

KungLao kirjutas:mõtlesin just ebay välist kauplemist, müüatel on sageli üleval ka msn aadressid.
ma küsiks aint, kas sa ise oled seda ebay-välist kauplemist teinud? imho on see natuke riskante värk kuna

- kui pole tegemist just internetipoega (viide msn aadressile ütleb mulle, et ei ole) siis krediitkaardi makse on võimatu, mis viib järgmise mõtteni...
- kui sa lihtsalt kandid raha kellegile (pangamakse) siis võimalus oma rahast ilma jääda on tunduvalt suurem - riske kannad sa ise erinevalt krediitkaardiga maskete sooritamisest

nii palju kui mina olen seda asja uurinud ebay võtab vahelt suhteliselt tagasihoidlikult (igatahes vähem, kui meie poed) ning seetõttu võimalik allahindlus otsekauplemisel on ikka suhteliselt olematu võrreldes suurenenud riskidega...

thx,
jk
skype: kronja
aerial video, photo and broadcast: http://kronja.com

KungLao
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 398
Liitunud: N, 20 Juul 2006 19:33:54 +0300

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#28 Postitus Postitas KungLao » T, 24 Veebr 2009 10:40:32 +0300

jah olen ebay väliselt viimasel ajal kogu aeg ostnud, kui võimalus.

Kasutaja avatar
M-Tech
Guru
Postitusi: 704
Liitunud: R, 30 Dets 2005 21:46:53 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#29 Postitus Postitas M-Tech » K, 25 Veebr 2009 13:39:46 +0300

Minu viimane Flat4Online.co.uk saaga lõppes siis raha tagastamisega.
Tellisin/maksin strutbar-ide eest 20.10.2008, väidetavalt saatis ta mulle selle aja jooksul 2 komplekti strutbar-e.
Kätte ei saanud ma küll ühtegi komplekti.
Täna sain raha arvele tagasi, tänu kenale majanduslangusele hävisin ma selle "investeeringuga" 242 eek ja 45 senti.
See siis makstud ja saadud summa vahe, vähemalt sain ma raha tagasi ja ühe õppetunni juurde.

Seega kõik kes soovivad sealt midagi tellida, siis varuge kannatust ja närve.
Siiani kätte saadud pakkidega olen ma iseenesest rahul, rahul ei ole ainult saatmise kiirusega.
Hind on hea ja vahel tasub tõesti selle hinnavõidu nimel 3 kuud oodata.

Mina isiklikult ilmselt nendega enam äri ei aja, kuna kui varem sain kindel olla vähemalt kunagi paki kätte saamises,
siis nüüd ei saa enam selles ka kindel olla.
Subaru Impreza GT MY99
M-Tuning.ee - Autohooldus ja Performance lahendused
info(ät)m-tuning.ee | 57 44 55 66 | Tallinn

kalevkp
Postitusi: 42
Liitunud: T, 04 Mär 2008 16:33:31 +0300
Asukoht: Tallinn

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#30 Postitus Postitas kalevkp » R, 27 Veebr 2009 20:21:06 +0300

M-Tech kirjutas:Minu viimane Flat4Online.co.uk saaga lõppes siis raha tagastamisega.
Tellisin/maksin strutbar-ide eest 20.10.2008, väidetavalt saatis ta mulle selle aja jooksul 2 komplekti strutbar-e.
Kätte ei saanud ma küll ühtegi komplekti.
Täna sain raha arvele tagasi, tänu kenale majanduslangusele hävisin ma selle "investeeringuga" 242 eek ja 45 senti.
See siis makstud ja saadud summa vahe, vähemalt sain ma raha tagasi ja ühe õppetunni juurde.

Seega kõik kes soovivad sealt midagi tellida, siis varuge kannatust ja närve.
Siiani kätte saadud pakkidega olen ma iseenesest rahul, rahul ei ole ainult saatmise kiirusega.
Hind on hea ja vahel tasub tõesti selle hinnavõidu nimel 3 kuud oodata.

Mina isiklikult ilmselt nendega enam äri ei aja, kuna kui varem sain kindel olla vähemalt kunagi paki kätte saamises,
siis nüüd ei saa enam selles ka kindel olla.

Kui keegi soome keelt valdab,siis seal veel lisaks sellest probleemist.

http://www.subaruclubfinland.net/bbs/vi ... uk&start=0

Vasta