Legacy RS MY93 esimesed käändmikud polditavate laagrite peale

Legacy'ga seonduv.

Moderaatorid: vaska, Axxept

Vasta
Sõnum
Autor
Kasutaja avatar
sulapekk
Guru
Postitusi: 1078
Liitunud: K, 17 Mai 2006 16:08:48 +0300
Asukoht: Tartu

Legacy RS MY93 esimesed käändmikud polditavate laagrite peale

#1 Postitus Postitas sulapekk » T, 18 Aug 2020 02:23:18 +0300

Ma liiga noor, et teada - äkki keegi vanem ja kogenum on kokku puutunud. Ühesõnaga oleks vaja panna vanakooli kiftile rallikale uued esimesed käändmikud. Kas annab leida mingi sellise kombo, et tekiks polditav laager? Amort on punnsilm STi, veovõll samuti punnsilm STi, käigukast 4.444 esimese gen'i Impreza pealt. Sama laksuga tahaks Impreza esimese gen'i alu õõtsad ka panna. ABSi muret ei ole, aga ma kohe lambist ei oska öelda, et milline pidur ees on - kas ühe või kahe kolviga ning mis see ketta läbimõõt on. HELP!
MY09 STi

Kasutaja avatar
raig0
Ralliäss
Postitusi: 1344
Liitunud: P, 03 Veebr 2008 18:15:52 +0300
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Legacy RS MY93 esimesed käändmikud polditavate laagrite peale

#2 Postitus Postitas raig0 » R, 21 Aug 2020 21:55:26 +0300

Ma küll pole teab,mis vana aga mingid mõtted tekkisid.
Miks sa tahad panna polditavat laagrit?
Punnsilma amordi ja veovõlliga läheb kokku ideaalselt punnsilma käändmik (5x100).
Polditav laager on näiteks widetrack STI-l 2005-2007. Aga sellega tekib kohe mitu probleemi: Amordi auguvahe vale, velje auguvahe vale(5x114,3) ja veovõlli välimise nuudi pikkus on tal teine. Rääkimata siis sellest et ka widetrackil läheb sisemine ots kasti sisse.
Ükskõik millise käändmiku ka sa ei paneks,pidur klapib nagunii.
Kui sul aluõõtsasid on vaja,siis mul on üks komplekt üle, võta ühendust kui on soovi.

P.S. Sellisest haruldasexst liikurist nagu on Legacy RS võiks ka kasutajate auto alla teema teha!
XT 4WD Turbo | Legacy GT Spec B

Vasta