Milleks salatsemine

Mida inimesed asjast arvavad.

Moderaatorid: vaska, Axxept

Sõnum
Autor
Kasutaja avatar
Equ
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 410
Liitunud: E, 13 Aug 2007 16:41:29 +0300
Kontakt:

#16 Postitus Postitas Equ » N, 20 Sept 2007 17:53:20 +0300

Tre,

Saatsin ka ecu-le päevi tagasi emaili. Vaatasin, et ta viimne postitus on selle aasta juunikuust, et ei tea kas ta enam tegeleb aktiivselt foorumis enam? Foorumist ei saa kahjuks viimast külastuse kuupäeva kah näha. Või on keegi teine admin kes tegeleb selle asjaga? Lisaks, et ei tekiks valet arusaama siis ma ei vingu ega ole pahane mingit moodi, vaid lihtsalt üritan info mõttes teada saada kuidas olukord on. Võibolla keegi teadjam foorumiinimene oskab valgustada.

Equ

Kasutaja avatar
Laurikas
Postitusi: 5
Liitunud: T, 03 Nov 2009 09:31:08 +0300

Re: Milleks salatsemine

#17 Postitus Postitas Laurikas » N, 18 Mär 2010 01:19:57 +0300

Tere,

on see toimiv foorum või on lihtsalt varasemast veel mõned aktiivsed kasutajad jäänud ?

Saatsin nädal tagasi ecu-le kirja,et klubiliikmete teemat näha, aga nüüd vaatasin, et ecu oli viimati aktiivne Viimane külastus: Esmaspäev, 26 Okt 2009 15:45:31. Äkki Vaska või keegi oskab aidata ?

Kasutaja avatar
88valve
Rallisportlane
Postitusi: 1474
Liitunud: R, 25 Mai 2007 14:09:22 +0300
Asukoht: Tartu

Re: Milleks salatsemine

#18 Postitus Postitas 88valve » N, 18 Mär 2010 09:33:09 +0300

Ecu on kahjuks jah eemaldunud foorumist, kuna tal on muude asjadega liialt tegemist.
Lisasin sulle nii klubiautodele kui ka klubiüritustele ligipääsud

Foorumis on administreerivateks kasutajateks: vaska, arx, axxept ja mina

woodyc
Postitusi: 1
Liitunud: E, 24 Jaan 2011 20:38:05 +0300

Re:

#19 Postitus Postitas woodyc » E, 24 Jaan 2011 20:52:38 +0300

Annu kirjutas:tõesti tõesti, oleks "Klubiliikmete Autod" teemas ainult 1 pilt ja kerge ülevaade, aga nii see kahjuks/õnneks pole
Kõikidel pole vaja teada kui palju on 1 või teist autot tuunitud, mis tal sees, kapoti all või kuskil mujal peidus on :roll:
kõik pole alati nii nagu pealt paistab, eriti Subarute puhul :wink:
... ja niimoodi siis siinse miljoni teema vahel laveerides peaksid tulevased huvilised ammutama oma uudishimu Subaru kohta, pean silmas just ennast hetkel :oops: , tõesti ei ole tahtmist lugeda ainult erinevaid probleemide jne jutte, tahaks teada just erinevate kasutajate kasutuses olevate autodega seotud muredest/ rõõmudest ja kahjuks saab seda kõige paremini just kasutajate ja liikmete autode alt teada, vähemalt enda kogemused siiani näidanud nii.
Kardan, et hetkel, põlisel VW inimesel, nagu ma olen, ei ole teie sekka siis ju eriti asja, kui just enne Subarut ei omasta :( , eelnevalt võiks ikka midagi nagu juba teada ka ja seda mitte kuskilt "ei-tea-kust" teemast, kui nüüd väga aus olla, siis liitusin siinse klubiga just sellepärast, et lugeda erinevate autoomanike lugusid ja see läbi targemaks saada!

Vabandan juba ette oma pessimismi, aga ausalt öeldes sellist üleolevat suhtumist ei lootnud küll eest leida...!

siimv
Postitusi: 49
Liitunud: L, 01 Aug 2009 22:02:36 +0300
Asukoht: Subaru Outback

Re: Milleks salatsemine

#20 Postitus Postitas siimv » E, 24 Jaan 2011 23:01:22 +0300

Ma ei usu, et tegemist oleks üleoleva suhtumisega. Ma ise kindlasti ei postitaks kõiki oma auto nüansse, kui liikmete sektsioon oleks avatud kõigile, osa projekte ikkagi dokumenteerivad autode juures ka üpris väärtuslikke jubinaid.

Sõltumatuid ülevaateid Subarute kohta on nagu teistegi automarkide puhul hulgaliselt, vaevalt et kinnises sektsioonis sama palju infot on kui näiteks legacygt.com, subaruoutback.org, subaruforester.org jne saitidel, pigem peetakse päevikuid oma masinate kohta :)
Oleks ma sama tark kui mu naine takkajärgi

Rein
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 235
Liitunud: E, 15 Okt 2007 20:56:12 +0300
Asukoht: Lõuna
Kontakt:

Re: Milleks salatsemine

#21 Postitus Postitas Rein » N, 27 Jaan 2011 12:57:32 +0300

Jah, münedes margi klubides on lugu selline, et maksad ära sisseastumismaksu, siis ka veel aasta maksu ja saabki liikmete teemadesse sisse. Lahkud klubist, enam ei saa sisse, olgugi, et oled aastaid oma mees olnud.

Kasutaja avatar
BlackRabbit
Guru
Postitusi: 1254
Liitunud: E, 14 Juun 2010 19:21:01 +0300

Re: Milleks salatsemine

#22 Postitus Postitas BlackRabbit » R, 28 Jaan 2011 11:08:59 +0300

Nende õigustega ei tasu päris lolliks ka minna, sest foorumi väärtus on eelkõige foorumi kasutajad!
Näiteks audiclubis olin aastaid (ca 6) klubiliige sai klubi ka rahaliselt toetatud, aga siis muudeti kogu klubiliikme staatus aastamaksudega seotuks ja igasugused klubiliikme õigused kadusid ja jäi tavaliikme staatus.
Paljude jaoks oli see käik üllatav või solvav, aga selle tulemusena tekkis kasutajapõhise ligipääsuga alamjaotus "Huviliste autod". Seal on kõikide piltide ülesriputamine omal vastutusel ja mingeid eriõiguseid ei ole vaja.
USA forester.org laseb kasutaja piltidele registreeritud kasutaja ligi, mis on nende jaoks juba piisav filtreering. (Sisse logitud kasutaja näeb pilte ja sisse logimata kasutaja ei näe klubiliikmete pilte)

See oma piltide ülesriputamise kohustus annab kindlasti mingi lisa uute piltide suhtes kuid kuna aeg on päris lühike, siis nii mõnigi kasutaja ei jõua selle aja jooksul pilte lisada ja kaotab koos sellega ka klubiliikme õigused millest on kahju.

Kui see sisselogimispõhine ligipääs on ühel või teisel põhjusel liiga keeruline lahendada, siis kiireim lahendus oleks "Huviliste autode" alamjaotuse tekitamine.

Mõtteid?!

ArnoDali
Postitusi: 9
Liitunud: R, 10 Juun 2011 20:01:53 +0300
Asukoht: Mere ääres metsa taga. :)

Re: Milleks salatsemine

#23 Postitus Postitas ArnoDali » P, 19 Juun 2011 23:50:44 +0300

Ma uudistaks ka seal alateemas lihtsalt huvi pärast ringi. "Subaruvalimine"* pooleli alles. Ainus suur samm hetkel on Orient käekella (on Subaru toetaja) soetamine. 8)

*Kirjutasin meelega kokku, see valimine on tähtis töö.

Vasta