Tribeca ostmine

B9 Tribeca'ga seonduv.

Moderaatorid: vaska, Axxept

Vasta
Sõnum
Autor
pablik
Postitusi: 32
Liitunud: N, 27 Mär 2008 14:54:13 +0300

Tribeca ostmine

#1 Postitus Postitas pablik » R, 16 Dets 2016 10:29:48 +0300

Tere,

Peres on nüüd üks hea Forester olemas ja mõttlesin et peaks ka natuke suuremat autod osta nägu B9 Tribeca
Kes võib head ja mitte öölda?
Miinused -
Plussd +
Mootori erinevus 3,6 ja 3,0?
Miks nii vähe neid toodetud on?

baxxter
Postitusi: 12
Liitunud: L, 19 Aug 2017 20:24:06 +0300

Re: Tribeca ostmine

#2 Postitus Postitas baxxter » K, 21 Veebr 2018 15:11:32 +0300

Mu Tribeca nüüd olnud augustist alates minu käes, läbisõit 336000, vahetanud esimesed pidurikettad ja terve ringi klotse.
Täna käisin ülevaatusel, üks tagumine amort läbi, ei maksa pmst midagi ja peaks saama ise vahetatud. Ma vähemalt loodan nii, eks näis.
Veaks võiks nimetada liiga väikest paaki, ma saan paagitäiega ca 400 km.
Ma ei tea, ma pole eriti nõudlik inimene ka, mul esiistmete tagumised taskud katki, ennem mind juba, müügisolevatel pole märganud sellist viga.
Laes oleval DVD mängijal oli lintkaabel katki, selle vahetas tuttav hiinast tellitud kaabli vastu ja rohkem pole sellega probleeme olnud.
Käivitumise ja käigukastiga pole probleeme olnud, küll aga on mõned korrad abs- tule põlema löönud. Abi pole saanud, kes ei saa koode lugeda, ja siis kui mariines küsisin, ütles et kui tuli ei põle, ei pruugi koodi olla... siis ei põlenud ja ei põle praegugi.
Kõrvalistuja peegel on aru kaotanud, teeb nii https://www.youtube.com/watch?v=N0HR0ux2yak
Ühesõnaga, keerab üle, nagu piiraja või midagi oleks katki, aga enne ligi ei saa, kui uksepolster ka eemaldatud, ja seda ma külmaga teha ei taha.
Hetkel nagu ei meenugi rohkem, jõudu minu jaoks küll, ega see 2tonni kaaluv auto ei peagi eriline riisirakett olema, aga kui tahta, siis laseb ka veidi hullata.
Rohkem nagu ei meenugi hetkel... küsimuste korral, pange kirja ;)
B9 Tribeca, õpin alles. :lol:

Vasta