Autoorienteerumine Youngtimer Campil 28.07

Üritused, pildid, järelkaja.

Moderaatorid: vaska, Axxept

Vasta
Sõnum
Autor
Kasutaja avatar
Seiklusminister
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 257
Liitunud: K, 01 Mai 2013 17:56:38 +0300

Autoorienteerumine Youngtimer Campil 28.07

#1 Postitus Postitas Seiklusminister » E, 23 Juul 2018 00:00:29 +0300

28. juulil toimuva Youngtimer Campi raames saab taas oma oskused proovile panna autoorienteerumises. Kuna tänavu on üritus ühel päeval, siis sellel aastal sõidame päevasel ajal. Rajale tuleb kuni 60 põnevat ja harivat kontrollpunkti ning raja pikkus on 100-120 km. Raja läbimiseks on aega 4 tundi. Võistlustrass on plaanitud enamjaolt tolmuvabadele teedele. Seega ei maksa karta oma auto kriipimist/rikkumist.

Võistluse start on Laitsest kell 15.30. Huvi korral saab enda tiimi registreerida võistlusele http://youngtimer.ee/autoorienteerumine/ Samalt lehelt leiab ka täpsema juhendi. Registreeruda saad ka kohapeal terve päeva vältel kuni 14.30-ni.

Kes sõita ei taha, võib Laitses võistlusele kohapeal kaasa elada. Võistluse tulemused on Lives nähtavad suurel ekraanil Nostalgia Baari seinal. Võistluse osalustasuks 15 eurot iga täiskasvanud liikme kohta. Osaluse eest saab tasuda ülekandega Seiklusministeeriumi arvele või kohapeal sularahas.

Autoorienteerumise kohta saab lisainfot: Joonas@seiklusministeerium.ee

Pilt
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee

Kasutaja avatar
Seiklusminister
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 257
Liitunud: K, 01 Mai 2013 17:56:38 +0300

Re: Autoorienteerumine Youngtimer Campil 28.07

#2 Postitus Postitas Seiklusminister » R, 27 Juul 2018 15:50:50 +0300

Juba homme, ehk sel laupäeva toimub Laitses järjekorras juba teine Youngtimer Campi autoorienteerumine. Et kõik kohapeal kiirelt ja hästi sujuks annan viimased juhtnöörid.

Enne võistlust:

Kuna kasutame elektroonilist ajavõttu, siis peab iga tiim laadima on android süsteemiga telefoni(Androidi versioon vähemalt 4.1) seikluse rakenduse. Võistlus muutub aktiivseks reede õhtust ja siis saab võistlusega liituda ja rakendusse sisse logida.

1. Lae alla äpp aadressilt: http://nutilogi.ee/GisPo/
2. Luba oma telefoni turva-settingutes installida programme tundmatutest allikatest
3. Installi Seikluse äpp GisPo (Luba äpil kõiki asju mida ta küsib).
4. Ava äpp, esmakordsel kasutusel tuvasta end kas telefoni, emaili või google konto kaudu.
5. Vali loetelust sobiv võistlus(Youngtimer AO), pane tiimile nimi ja liitu.
6. Näed ekraanil punktide loendit.
7. Jõudes sobivasse punkti vali loetelust punkt ja vali tähtede hulgast õige täht.
8. Punkti fikseerimiseks libista ekraani ülaosas olev „slider“ vasakult paremale.
9. Punkt ongi fikseeritud.

Enne starti:

Koguneme Laitse Rallyparki territooriumil Seiklusministeeriumi Dacia juures koosolekuks kell 15.00. Kohapeal saab end kirja panna Seiklusministeeriumi Dacia juures kell 10.00-15.00. Kell 15.00 on võistlejate koosolek. Peale koosolekut 15.20 jagame kõigile võistkondadele kaardid ja sõidule antakse start kell 15.30.

Rada ja kaart:

Võistluskaarte on 1 ja legende on 1. Mõlemad on A3 formaadis(veekindel), Võistlusraja pikkus on umbes 100-120 km.

Punktid:

Punkte on rajal 47 ja need on kolmes erinevas raskusastmes. Ringiga on kaardil märgitud 3 punktine punkt. Kolmnurgaga 5 punktine ja nelinurgaga 7 punktine punkt. Igast punktist leiab vastuse legendilehel esitatud küsimusele. Õige vastuse variant(A,B,C) tuleb sisestada seikluse äppi. Punkte võib läbida vabalt valitud järjekorras ja arvus. Punkte saab fikseerida punktist 200 m raadiuses. Võistluse finishiks ja stardiks on Laitse Rallypark ja finishisse jõudes tuleb äpis valida Finish ja vajutada tähte F. Finishi aeg tekib automaatselt ja peale seda saab rahulikult tulla vaatama oma tulemust. Finishi saab fikseerida Laitse Rallyparki peaväravas.

Kontrollaeg:

Võistluse normaalaeg on 3,5 tundi millele lisandub lisaaeg 30 minutit. Lisaaega kasutades läheb iga minuti tagant maha 1 punkt. Kontrollaega ületada ei tohi ja hilinenud võistkond ei saa tulemust kirja.

Kiirus:


Võistlusel on lubatud maksimaalne kiirus 90 km/h(k.a 110 alasmaanteel). Kui märk käsib sõita 30,40,50, siis peame märkidel olevast kiirusest kinni. Iga fikseeritud kiiruse rikkumine võtab tiimilt maha 5 punkti.

Autasustamine:


Kui kõik sujub, siis autasustamine toimub kohe peale võistlust kohapeal. Kui peaks tekkima mingi tõrge, siis toimub autasustamine hiljem.

Kui sa pole veel kirjas siis registreeruda saad: http://www.youngtimer.ee/autoorienteerumine

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee või telefonil: 5226895 (Joonas)
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee

Vasta