Subaru Impreza WRX STI Type UK ’06 – JoonasJJ

Kasutajate autode tutvustused. Võimalik liigutada postitus klubiliikmete autode alla

Moderaatorid: vaska, Axxept

Sõnum
Autor
Kasutaja avatar
JoonasJJ
Guru
Kontakt:

Re: Subaru Impreza WRX STI Type UK ’06 – JoonasJJ

#61 Postitus Postitas JoonasJJ » T, 02 Nov 2021 17:43:28 +0300

Scoopy kirjutas:
L, 30 Okt 2021 21:24:13 +0300
Meenus just, et nägin sind siin Pärnus mingiaeg. Sealt Audru poolt...
Tänud-tänud.

Välimuse poolelt peaks see auto enamvähem 1:1’le tehasest tulnule olema. Minu teada on ainult ees alumine radiaatorit kattev võre teine ja STI märk on esimeselt paremalt neerult kaduma läinud.
Väljalase peaks ka olema väljalaskekolletest 1:1’le tavalise Jaapani koduturule müüdud autoga. Summuti osa on mingisugune järelturu toode, mis ilmselt peamiselt erineb selle poolest, et rohkem dB tuleb läbi võrreldes tehase väljalaskega - mõned takistused vahelt puudu ja diameeter vähe suurem.

Selle nö. „motivatsiooni“ poole pealt on peamine mure selles, et mingit head suunist pole, kuhu edasi minna. Korra olen siin kajastanud ka ühe oma hea sõbra masinat:

Tema on enda projekti matnud kordades rohkem raha, kui oli baasauto ostuhind (hetkel küsitakse samasuguse „tooriku“ eest küll juba 2x hinda). Nt. Nitron’i vedrustus, mille hinnasilt oli kuskil 6000€ ringis. Võrdluseks: ma maksin teemas kajastatava auto eest ostes 8000£.
Isegi, kui mul oleks võimalusi niiviisi ehitada, ei teeks ma seda. Kui mingisugust konkreetset eesmärki selleks ei ole, siis need kümned tuhanded €’d pole seda mõnda sekundit rajal väärt. Rääkimata sellest, kui peaks tegemist olema üldse niisama pühapäevaautoga, mis Selveri parklas teistele näitamiseks on. Baasauto mõningaste parendustega on juba laias laastus tavasõitjale piisavalt võimekas.

Investeeringuna pidamiseks on antud masin liiga „tavapärane“ minu jaoks. Mõne sooritust parendava muudatuse tegemine või visuaalse lisa külge panemine ei anna mulle seda efekti, kui annaks juba eos tehasest vähe erilisema mudeli omamine. Harju keskmisele fännile ilmselt ei ütleks see midagi, aga mulle endale imponeerib see kollektsioneeritavuse aspekt väga.

---

Eelmisest postitusest antud postituseni on teema avamiste arv kasvanud 41106 -> 41674.
Täitsa huvitav oleks näha täpsemat demograafiat foorumit lugevate inimeste kohta aastal 2021.

Kasutaja avatar
Equ
Sõõrikujoonistaja
Kontakt:

Re: Subaru Impreza WRX STI Type UK ’06 – JoonasJJ

#62 Postitus Postitas Equ » T, 02 Nov 2021 21:35:19 +0300

Ega muud ei olegi, tuleb lippu kõrgel hoida :D Vaadates, mis 2-e viimase aastaga STI hinnad müügiportaalides teinud on siis odavnemise märke enam ilmselt karta pole. Rääkimata, mis EVO-d juba maksavad. Kreisi..
Läbi neliveo tähtede poole!
Subaru Impreza GT 1998 (ex)
Subaru Impreza WRX STI 2005 Petter Solberg Edition II PPP

Vasta