Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

Strictly business.

Moderaatorid: vaska, Axxept

Sõnum
Autor
projix
Postitusi: 27
Liitunud: R, 20 Veebr 2009 13:54:22 +0300

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#31 Postitus Postitas projix » L, 28 Veebr 2009 19:18:55 +0300

Soovitan maksta AINULT krediitkaardiga, mitte kuidagi teisel moel.

Siis on sul nn. "Chargeback right" ning saad alati ja kohe kogu oma raha tagasi, kui midagi viltu läheb.
Ning selle eest, et asjad pekki läksid maksab müüja, mitte sina.

Kasutaja avatar
Andy
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 122
Liitunud: P, 17 Veebr 2008 00:44:30 +0300
Asukoht: Tallinn

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#32 Postitus Postitas Andy » N, 12 Mär 2009 15:47:20 +0300

Paneks samuti siia kirja oma kogemused käesolevas postituses läbi jooksnud kahe veebilehe vahendusel Subaru varuosade tellimisest, suhtlusest ja kättesaamisest.
1. http://www.subarupartspeople.com/ - eelmise aasta suvel tekkis vajadus soetada üht-teist Legacy MY04 tarbeks. Registreerusin antud lehel, leidsin kenakesti vaja minevad jupid kataloogist ülesse (positiivne on see, et olemas ka nn illustreeritud osade pildid), vormistasin tellimuse ja jäin tagasisidet ootama. Kuna eelnevalt olin veidi nõu ka ühe foorumi liikmega pidanud, siis ootasin ennekõike seda, kuni minuga hinna osas ühendust võetakse ja tarne lõpphinda täpsustatakse. Ootasin mina nädala, ootasin kaks, kirjutasin ka uue järelepärimise kuid ca 3-ndal nädalal sain juba Eestist vajamineva osa (küll kasutatud) peaaegu sama hinnaga ja sellepärast ka oma telllimuse selleks korraks tühistasin. Raha ma kellelegi ei maksnud ja sellepärast ei olnud põhjust ka muretsemiseks!
Teist korda tekkis vajadus ühe lihtsa kuid siiski tuhandeid maksva asjakese/osa järele oma Impreza MY08-le käesoleva aasta jaanuaris. Toimisin samalaadselt nagu eelnevas lõigus kireldatud ehk kuni tellimuseni ja jäin tagasisidet ootama. Kahjuks ootan seda tagasisidet kuni tänase päevani ... - olen vahepeal ka oma 3 e-kirja neile seal kaugel mandril saatnud kuid tagasiside on 0 (NULL)! :( Nüüd juba puhtalt sportlikust huvist ei tühista tellimust ja ootan kuni üleilmne kriis möödub - ... ehk siis leidub härrastel aega asjaga tegelemiseks?! :lol:
2. http://www.subarupiter.ru/ - kuna oman mõningaid kontakte St-Peterburg`is, siis otsustasin ka seda veebilehte katsetada. Kõik sujus liiga hästi, et tõsi olla! Registreerusin, leidsin koodi järgi vajamineva osa. Kusjuures huvitav oli see, et oli võimalik antud osa saada hinnaklassis ca 3500 - 12000 Vene rubla (korrutades selle 0,34-ga, saab ligikaudse hinna kroonides). Hind oli sellepärast sellises suures vahemikus, et tarne alguspunktiks (riigiks, kust tellimus/saadetis teele pandakse) olid sellised riigid nagu Araabia Ühendemiraadid??? (kõige odavam), Jaapan ja Saksamaa (kõige kallim). Mina muidugi valisin kõige odavama ja jäin huviga tagasisidet ootama, kuna ka seal lubati meilitsi tellimust täpsustada. ... ei hakka detailidesse laskuma (aktiivne suhtlus nii meilitsi kui telefonitsi) kuid tellimuse tegin 12.02.2009 ja osa oli minu käes 09.03.2009. Maksma läks ta mulle 4250 rubla ehk ca 1450 Eesti krooni. Hinnas ei sisaldunud saatmine, kuna kasutasin nn isiklikku kullerit. Eesti tegutsevad Subaru esindused tegid mulle sama osa kohta hinnapakkumised 2600+ Eesti kroonile.
Kokkuvõtteks: Aega kulub ca 1 kuu, tellimusest kuni kauba kättesaamiseni kuid peab arvestama ka seda, kust mulle antud osa teele pandi (Araabia Ühendemiraadid). Hinnavõit ca 40 - 45% kuid nagu juba mainitud - hind ei sisaldanud transporti St-Peterburg`ist Eestisse.

Seega ...?! Esimesena mainitud veebilehte EI SOOVITA! Teisena mainitut JULGEN SOOVITADA kuid just äsja avastasin, et sait maas - loodetavasti ajutiselt ...?! ... sest on tärganud huvi juba järgnevate osade tellimiseks! :D
real-time Forester XT 2.0 CVT MY16
&
ex Forester 2.0 CVT MY13
&
ex Impreza 2.0R Sport AT MY08
&
ex Legacy 2.5 STW AT MY04

Kasutaja avatar
kronja
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 236
Liitunud: E, 26 Nov 2007 20:32:12 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#33 Postitus Postitas kronja » N, 12 Mär 2009 17:46:40 +0300

Andy kirjutas: 1. http://www.subarupartspeople.com/....
olen sealt kahel korral tellinud, ~ 2-3 nädalat iga korda läinud aega. korralik, tubli.
neil on täna hooldustööd saidiga (telefonis väideti), mul üks tellimus sees ja teine läheb kohe otsa... ja paar korda juba ka saadud sealt asju...
skype: kronja
aerial video, photo and broadcast: http://kronja.com

Kasutaja avatar
str
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 406
Liitunud: N, 09 Aug 2007 20:26:39 +0300
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#34 Postitus Postitas str » R, 01 Mai 2009 17:24:55 +0300

Küsiks siis ka siit, et äkki keegi oskab soovitada.
Autoks on Subaru Forester 2.0 1997.
Probleem siis järgmine, et kuna Mariine on päris kallis koht ning nüüd sain teada, et on võtnud raha mitme asja eest mida autol vahetatud pole ning mõne asja kohta valetatud mis polnudki läbi, siis otsin korralikku töökoda kus saaks lasta auto veermiku üle kontrollida ja see koht võiks olla ka selline, et ei kirjutata 10t asja juurde, et kui nende juures vahetan siis neil ka kasu sees. Veel oleks vaja nipet näpet elektroonilisi vigu parandada.
Laseks kontrollida ning samas kohas ka vajalikud tööd ära vahetada. Lugesin siit teemast, et Falmek pidi okei koht olema?
Äkki keegi oskab miskit veel soovitada?
Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.

Kasutaja avatar
Andruzka
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 359
Liitunud: T, 26 Juun 2007 15:03:00 +0300

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#35 Postitus Postitas Andruzka » T, 05 Mai 2009 10:09:01 +0300

, et on võtnud raha mitme asja eest mida autol vahetatud pole
Räägid lähemalt, kui saad.
EX:Legacy GL/ Impreza GT/Outback H6/WRX STi 04.
OB 2009. Current OB 2002. G270&D4

Kasutaja avatar
str
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 406
Liitunud: N, 09 Aug 2007 20:26:39 +0300
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#36 Postitus Postitas str » T, 05 Mai 2009 11:35:54 +0300

Mul isa teab täpsemalt. Igal juhul, üks asi on ABS-i andur, algul võeti raha, see juhtum oli juba 2 aastat tagasi, maksis, vahetati niiöelda ära ja nüüd kui auto uuesti hooldusesse läks siis seda enam ei olnud ja hooldusesse läkski sest lambike läks põlema, tuli välja, et pole sellist asja, kõigi jaoks müsteerium kuidas enne põlema ei hakanud ABS tuli. Teine asi on see, et öeldi, et vahekast läbi ja, et tellime, hind oli vist mingi 30k sel ajal, tegelikult tuli välja, et vahekast ei ole läbi, auto sõidab siiani väga edukalt kuigi öeldi, et tagarattad lähevad blokki kui edaspidi sõita veel sellega ja, et ühesõnaga ei tasu sõita. Ma väga ei viitsiks hakata uurima mis seal täpselt on tehtud ning udu juttu aetud, aga igal juhul, Veerennis olev Mariine, vähemalt poolteist aastat tagasi tuleb välja oli ikka väga jama ja varuosade ning tööde hinnad... oeh jah. Vaielge või avaldage oma arvamust, aga selline on minu arvamus.
Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.

vahurwrx
Postitusi: 2
Liitunud: N, 14 Mai 2009 20:59:24 +0300

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#37 Postitus Postitas vahurwrx » N, 14 Mai 2009 21:09:53 +0300

Mina pakuks välja juppide kohapealt http://WWW.JUPIHUNT.EE nad otsivad ikka fantast asjad välja kogu maailmast ja hinnad on ka täitsa talutavad. Olen saanud sealt nii uusi kui ka vanu juppe. Nad annavad kõigele garantii ja asjad on kindlustatud. SOOVITAN SOOJALT

Kasutaja avatar
kronja
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 236
Liitunud: E, 26 Nov 2007 20:32:12 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#38 Postitus Postitas kronja » N, 14 Mai 2009 23:55:14 +0300

vahurwrx kirjutas:Mina pakuks välja juppide kohapealt http://WWW.JUPIHUNT.EE nad otsivad ikka fantast asjad välja kogu maailmast ja hinnad on ka täitsa talutavad. Olen saanud sealt nii uusi kui ka vanu juppe. Nad annavad kõigele garantii ja asjad on kindlustatud. SOOVITAN SOOJALT

mees regab ära, ja 10min hiljem tuleb esimene postitus, ja see esimene postitus on reklaam :) usaldada või mitte usaldada - choice is yours :)
skype: kronja
aerial video, photo and broadcast: http://kronja.com

Kasutaja avatar
Kessu00seitse
Subaruaff
Postitusi: 88
Liitunud: N, 26 Veebr 2009 22:19:00 +0300
Asukoht: Eesti

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#39 Postitus Postitas Kessu00seitse » E, 18 Mai 2009 10:00:14 +0300

str kirjutas:Mul isa teab täpsemalt. Igal juhul, üks asi on ABS-i andur, algul võeti raha, see juhtum oli juba 2 aastat tagasi, maksis, vahetati niiöelda ära ja nüüd kui auto uuesti hooldusesse läks siis seda enam ei olnud ja hooldusesse läkski sest lambike läks põlema, tuli välja, et pole sellist asja, kõigi jaoks müsteerium kuidas enne põlema ei hakanud ABS tuli. Teine asi on see, et öeldi, et vahekast läbi ja, et tellime, hind oli vist mingi 30k sel ajal, tegelikult tuli välja, et vahekast ei ole läbi, auto sõidab siiani väga edukalt kuigi öeldi, et tagarattad lähevad blokki kui edaspidi sõita veel sellega ja, et ühesõnaga ei tasu sõita. Ma väga ei viitsiks hakata uurima mis seal täpselt on tehtud ning udu juttu aetud, aga igal juhul, Veerennis olev Mariine, vähemalt poolteist aastat tagasi tuleb välja oli ikka väga jama ja varuosade ning tööde hinnad... oeh jah. Vaielge või avaldage oma arvamust, aga selline on minu arvamus.
Ka minul on negatiivseid kogemusi palju samal aadressil :( Nüüd aga arvamusel, et kui võimalik, lasen autot mujal remontida. Paraku on jh juppe, mida mujalt ei saa, kui esindusest :x , seega olen sunnitud sinna pöörduma. Näitex (üx viimaseid)- jaanuari lõpust aprilli alguseni (seega alla 3 kuu) on mul kesklukustusega 3x jama. Väidetavalt siis alati kaitse läbi, aga siin tekib küsimus, et mix kaitse nii tihti läbi läheb???
AWD & RWD = All World Cars

Kasutaja avatar
str
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 406
Liitunud: N, 09 Aug 2007 20:26:39 +0300
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#40 Postitus Postitas str » K, 27 Mai 2009 17:12:12 +0300

No Mariine on alla arvestust lihtsalt, pole midagi teha, kui ma isa käest küsiksin ja uuriksin, võtaksin kõik hoolduse paberid ja siis laseks tal meenutada, oh jah, kirjutaks ikka päris pika postituse :D . See, et nad ühte asja mitu korda parandavad, see on ka jah teada asi. Tuli meelde veel üks asi, viis auto teenindusse, ostis ise 4 amorti & vedru, enne oli tagaosa ära vajunud, ütles, et vahetage, oli komandeeringus, tuli hiljem järgi ,vaatas, maja ees ikka samas seisus, läks sisse, küsis, et mis kamm on ja öeldi, et tegid ära ja kui isa siis ütles, et kuule siin pole midagi ju tehtud, vaadake isa, sama nagu enne, siis mindi taharuumi ja 5 minuti pärast tuli tööde vastuvõtja tagasi ja ütles, et auto peab veel nädalaks jääma = tehke omad järeldused. Viid kõige pealt, helistatakse, lähed järgi enne tööpäeva lõppu, muudad plaane ja siis avastad, et lüüakse arve ette ja mitte midagi pole tehtud ja jätad veel nädalaks. Keegi muidu Autospiriti teeninduse kohta just oskab midagi rääkida? On asjalikum kui Mariines? Kordan, et need asjad olid kõik ca. 3-4 aastat tagasi, seal ajal tundub, et oli seal ikka eriline kaader koos, ei tea, võib olla nüüd asi parem (ma loodan vähemalt kõigi Subaru omanike nimel). Kaitsme kohta nii palju, et Foresteril oli sama jama, vent ei töödanud, sest igakord kui uue kaitsme panid lõi kohe läbi, viisime siis Falmekisse ja seal pandi relee vahele ja ei löö enam midagi läbi ja asi töötab. Lisaksin siia teemasse veel ka, et soovitan Falmekit, hinnad on vägagi okeid ning töö saab ka tehtud kui vaja.
Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.

Kasutaja avatar
Andy
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 122
Liitunud: P, 17 Veebr 2008 00:44:30 +0300
Asukoht: Tallinn

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#41 Postitus Postitas Andy » N, 28 Mai 2009 01:20:16 +0300

str kirjutas:No Mariine on alla arvestust lihtsalt ....
... ei tahaks päris nõustuda antud arvamusega (AS Mariine Auto osas)! Minu kokkupuuted antud firmaga algasid ca 5 aastat tagasi (seega üsna kasinad) ja on siiski enamuses positiivset laadi! Olen saanud neilt nii remonti, hooldust, nõustamist , vaba aja sisustamist/meelelahutust kui ka soovitust kui kusagil konkurendi juures on midagi odavamalt pakutud (varuosa või teenust).

Midagi analoogset, mida Sa "str" siin näidetena oma isa kogemuste põhjal välja tõid, on minul ühe saksa päritolu automargi teeninduskultuuri ja -kvaliteedi kohta öelda. ... ja ma arvan, et me ei ole sugugi ainukesed - selliseid näiteid on paljudel ja veelgi rohkematega kui üks firma, teenindus või remonditöökoda! Üldjuhul on nii, et väga lihtne on usaldust kaotada kuid kordades raskem seda taaskord võita! Nii ka autoteenindusega - oled korra petta saanud, hakkad tahtmatult igas asjas puudust või tegematajätmist otsima. Tihti tekkivad sellised arusaamatused lihtsalt vähesest omavahelisest suhtlusest - firmade ametiautosid tõenäoliselt üsna tihti hooldatakse ja remonditakse stiilis, autovõti vahetas küll omanikku kuid, missugused on selle "võtmevahetuse" käigus kummagi osapoole ootused, unustatakse lisada. ... ja hiljem väljendatakse pettumust!
Loogiline, et margiteeninduses on ootused suuremad kui mõnes väiksemas, sama teenust pakkuvas remonditöökojas. Vahe, nimetatute vahel tekkibki just siis kui läheb vaidluseks - esimeses on tõenäosus vaidlus enesele positiivses suunas kallutada siiski suurem kui teises, kuna esimene riskib oma nime ja reputatsiooniga. Teine, aga tõenäoliselt teenibki enamuse oma tulust nn ühekordsete remontide ja hoolduste põhjal! Mitte, et ma siin mõnda väiksemat tegijat maha teeksin - sugugi mitte! Lihtsalt oman samuti kogemust nii siit kui sealt ehk teisiti öelduna kui margiteenindus teeb mulle pakkumise X summa eest ja mujalt saan ma (PEAAEGU) sama asja ½X summa eest, siis on ka minu ootused kusagil alateadvuses veidi väiksemad. Kui, aga ootused saavad väiksema tegija poolt täidetud või isegi ületatud, julgen kohta soovitada ka teistele. Vastupidisel juhul üldjuhul mitte, kuna olen ise teadlikult võtnud enesele riski leppida nn veidi vähesemaga.

Kokkuvõtteks: Julgen AS Mariine Auto`t kui Subaru ametlikku maaletoojat ja teeninduse pakkujat soovitada! Kindlasti vähemalt ajaperioodil kui tegu on sõidukiga, millele kehtivad veel teatud garantiid. Teine asi on vanema sõidukiga ... - kuid siin on juba kõik sõidukiomaniku otsustada, vastavalt soovidele (ootustele) ja võimalustele (majanduslikule olukorrale)! Vaba maa, vaba rahvas, ...! :D

AS Autospirit ...?! Minu kokkupuude on veel sedavõrd vähene, et arvamus on alles välja kujunemas .... Meilidele ja telefonikõnedele vastavad üsna operatiivselt. Päris sama ei saa öelda teeninduses toimuva kohta ... - arvan, et auto nn täielikku tehnilist kontrolli ei ole võimalik teostada 50 minutiga. Küll piisab sellest visuaalseks vaatluseks! Samuti ei lähe mulle sugugi korda informatsioon tagumise kojamehe halva seisukorra kohta kui ma samas tean, et nädal varem sai soetatud tuliuus originaal. ... ka tundub 1,5 tundi liiga pikk aeg olema ühe auto täielikuks rehvivahetuseks! Remontööde või hoolduseni ei ole veel jõudnud ja seega pole midagi kommenteerida. Nagu näha on, mille kallal nuriseda kuid see sugugi ei tähenda, et ma tulevikus mõne küsimusega nende poole ei pöördu .... :D

Make up Your mind Yourself!
real-time Forester XT 2.0 CVT MY16
&
ex Forester 2.0 CVT MY13
&
ex Impreza 2.0R Sport AT MY08
&
ex Legacy 2.5 STW AT MY04

UrX
Postitusi: 22
Liitunud: R, 06 Nov 2009 13:14:59 +0300

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#42 Postitus Postitas UrX » T, 05 Jaan 2010 23:07:18 +0300

Õppinud autoremondimees Keilas, ise direktor, ise töömees suudab korrastada (va kere tööd) keskmisest keerukamaid autosi, sh Subaru. Remondi tööde sisse (tasuta) kuulub veakoodide lugemine ja vajadusel nende kustutamine.
Hind iga auto peremehega kokkuleppel.
Servis omab õigust vastutavale hooldusraamatu täitmisele.

Lisaks teostatakse ATV –de remonti.

56739071

Kasutaja avatar
str
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 406
Liitunud: N, 09 Aug 2007 20:26:39 +0300
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#43 Postitus Postitas str » N, 21 Jaan 2010 20:07:22 +0300

vahurwrx kirjutas:Mina pakuks välja juppide kohapealt http://WWW.JUPIHUNT.EE nad otsivad ikka fantast asjad välja kogu maailmast ja hinnad on ka täitsa talutavad. Olen saanud sealt nii uusi kui ka vanu juppe. Nad annavad kõigele garantii ja asjad on kindlustatud. SOOVITAN SOOJALT
Vähe OT, aga kasutajanimi on Vahur. Vahur on ka jupihundi meeskonnas vms, nii, et jah, usun, et tegemist firma ühe omanikuga :D ja kindlasti kohe ei soovita sealt tellida.
Tegin kiirtellimuse, ootasin 2 nädalat ja alles siis hakati minuga suhtlema ja peale 2 nädalat ootamist sain oma raha tagasi, vahepeal muidugi lubati, et kaup tuleb. 2 inimest on kindlasti enam vähem sama jamaga veel. Streetrace.org-s täpsemalt sellest firmast.
Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.

Kasutaja avatar
str
Sõõrikujoonistaja
Postitusi: 406
Liitunud: N, 09 Aug 2007 20:26:39 +0300
Asukoht: TALLINN
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#44 Postitus Postitas str » R, 18 Veebr 2011 11:07:59 +0300

Kuna endal hooldus tulemas siis võin soovitada paari firmat kust saab Subarule varuosi.
Esiteks Japanparts, aga seal pole valik nii suur. Midagi sealt siiski ka saab.
Avanser, seda kiidaks hetkel küll , sest esimese õõtshoova (suuri) pukse Foresterile keegi teine mulle ei pakkunud, nii samuti ka tagasilla osade puksidega. Avanserist saab Subarutele üldjuhul väga palju varuosi mida ma arvan, et nii mõnigi firma ei viitsi välja peilida või ei paku. Hinna ja kvaliteedi suhe on minu arust väga paigas. Samas veel saab sealt A varuosi ka nende käest.
Teeme Varuosad : Febi tooted, aga ka muud. Seal samuti osad asjad on, aga osasi asju samas ka ei paku mida nagu võiks olla.
JapKor pidi ka juttude põhjal hea olema, aga pole sealt veel ise soetanud nii, et ei oska ka kommenteerida.
Kõige levinumaid varuosi saab otseloomulikult igast autopoest ehk siis näiteks piduriklotsid, kettad, filtrid ning rihmad. Üritasin just välja tuua firmasid praegu kes pakuvad vähe spetsiifilisemaid Subaru varuosi.
Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.

Kasutaja avatar
riksmix
Subaruaff
Postitusi: 88
Liitunud: L, 15 Jaan 2011 13:58:32 +0300
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kust leida varuosasid või kus remontida Subarut

#45 Postitus Postitas riksmix » R, 18 Veebr 2011 13:45:39 +0300

str kirjutas:Kuna endal hooldus tulemas siis võin soovitada paari firmat kust saab Subarule varuosi.
Esiteks Japanparts, aga seal pole valik nii suur. Midagi sealt siiski ka saab.
Avanser, seda kiidaks hetkel küll , sest esimese õõtshoova (suuri) pukse Foresterile keegi teine mulle ei pakkunud, nii samuti ka tagasilla osade puksidega. Avanserist saab Subarutele üldjuhul väga palju varuosi mida ma arvan, et nii mõnigi firma ei viitsi välja peilida või ei paku. Hinna ja kvaliteedi suhe on minu arust väga paigas. Samas veel saab sealt A varuosi ka nende käest.
Teeme Varuosad : Febi tooted, aga ka muud. Seal samuti osad asjad on, aga osasi asju samas ka ei paku mida nagu võiks olla.
JapKor pidi ka juttude põhjal hea olema, aga pole sealt veel ise soetanud nii, et ei oska ka kommenteerida.
Kõige levinumaid varuosi saab otseloomulikult igast autopoest ehk siis näiteks piduriklotsid, kettad, filtrid ning rihmad. Üritasin just välja tuua firmasid praegu kes pakuvad vähe spetsiifilisemaid Subaru varuosi.

Äkki saad rohkem infot selle avanseri kohta anda? Weebipood? jne
Subaru Legacy turbo ´92 - EX
Subaru Impreza STI Type R ´97 JDM - EX
Subaru Impreza STI '07

Vasta